biuro@bentur.pl

Opinie

Kontrahent z Mazowsza

23.12.2020 09:51

Brawo Bentur !!! Jesteście tak wspaniali, że potraficie nawet załatwić pogodę na życzenie. Dziękujemy za profesjonalne zorganizowanie wypoczynku w Mrzeżynie i Polanicy Zdrój w sezonie 2020 r. Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z programu wycieczek jak i miejsc noclegowych. Wyjazdy spotkały się z pozytywnym przyjęciem ze strony uczestników. Mamy nadzieję, że skorzystamy z Państwa usług jeszcze nie raz. Bardzo dziękujemy za miłą i profesjonalną obsługę Waszego biura.

Emeryci Bielawa

16.10.2020 08:28

Grupa 40 emerytów wróciła z pobytu wczasowego w Rowach. Wykonawcą organizacji wczasów było Biuro Podróży „BEN-TUR” z Łodzi, któremu Zarząd Oddziału Rejonowego PZERiI w Bielawie, serdecznie dziękuje. Uczestnicy turnusu stwierdzili że były to bardzo udane wczasy, pogoda dopisała, wyżywienie bardzo dobre, za niewielkie mankamenty zakwaterowania dyrekcja Biura „BEN-TUR” zafundowała uczestnikom wspaniałą wycieczkę do FOKARIUM.

Grupa z Pabianic

22.06.2020 12:54

Jesteśmy grupą z Pabianic, która wyjeżdża na wczasy i wycieczki z biurem Bentur od wielu lat, zawsze wszystko było zorganizowane bardzo dobrze. W tym roku również byliśmy na wczasach, właśnie wróciliśmy z wypoczynku nad morzem, jesteśmy zadowoleni z pobytu, fajny ośrodek, dobre wyżywienie, bezpieczny autokar. Polecamy biuro.