biuro@bentur.pl

Opinie

Grupa z Płocka

04.01.2022 11:41

Oddział PZERiI z siedzibą w Płocku składa podziękowanie dla Biura Podróży Bentur w Łodzi za profesjonalną organizację wypoczynku w Zakopanem, wycieczki do Wrocławia, turnusu w Ciechocinku i wycieczki Poczdam-Berlin-Tropical Island i pragnie poświadczyć pełne usatysfakcjonowanie ze współpracy w przygotowaniu wyjazdu dla naszych członków. Dziękujemy organizatorowi za udaną współpracę, za zapewnienie bezpiecznej podróży, za miłe i gościnne przyjęcie. Gratulujemy wyboru tak wspaniałego Pilota wycieczek- Pana Janusza. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również będziemy z Biurem Podróży Bentur tak świetnie współpracować jak w tym roku. Biuro Podróży w pełni spełniło warunki zawartej umowy i zasługuje na rekomendację sprawdzonego i zaufanego organizatora wypoczynku.

 

Seniorzy z Krotoszyna

21.10.2021 09:32

W tym roku skorzystaliśmy z usług Państwa Biura Bentur. Nasza grupa seniorów była na wakacjach w Polańczyku w Ośrodku Wypoczynkowym „DEDAL” od 16 do 24 lipca 2021 r. Jesteśmy  zadowoleni ze współpracy. Pani Monika Rospończyk z którą współpracowałam z dużym zaangażowaniem starała załatwić każdą naszą prośbę. Także podczas pobytu interesowała się jak nam się podoba. Wynikiem dobrej współpracy jest to, że będziemy korzystać z usług Państwa Biura w roku 2022.

 

Kontrahent z Mazowsza

23.12.2020 09:51

Brawo Bentur !!! Jesteście tak wspaniali, że potraficie nawet załatwić pogodę na życzenie. Dziękujemy za profesjonalne zorganizowanie wypoczynku w Mrzeżynie i Polanicy Zdrój w sezonie 2020 r. Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z programu wycieczek jak i miejsc noclegowych. Wyjazdy spotkały się z pozytywnym przyjęciem ze strony uczestników. Mamy nadzieję, że skorzystamy z Państwa usług jeszcze nie raz. Bardzo dziękujemy za miłą i profesjonalną obsługę Waszego biura.

 

Emeryci Bielawa

16.10.2020 08:28

Grupa 40 emerytów wróciła z pobytu wczasowego w Rowach. Wykonawcą organizacji wczasów było Biuro Podróży „BEN-TUR” z Łodzi, któremu Zarząd Oddziału Rejonowego PZERiI w Bielawie, serdecznie dziękuje. Uczestnicy turnusu stwierdzili że były to bardzo udane wczasy, pogoda dopisała, wyżywienie bardzo dobre, za niewielkie mankamenty zakwaterowania dyrekcja Biura „BEN-TUR” zafundowała uczestnikom wspaniałą wycieczkę do FOKARIUM.

 

Grupa z Pabianic

22.06.2020 12:54

Jesteśmy grupą z Pabianic, która wyjeżdża na wczasy i wycieczki z biurem Bentur od wielu lat, zawsze wszystko było zorganizowane bardzo dobrze. W tym roku również byliśmy na wczasach, właśnie wróciliśmy z wypoczynku nad morzem, jesteśmy zadowoleni z pobytu, fajny ośrodek, dobre wyżywienie, bezpieczny autokar. Polecamy biuro.