biuro@bentur.pl

O nas

BENTUR jest jednym z wiodących w Polsce organizatorów imprez turystycznych krajowych i zagranicznych.

Specjalizujemy się w turystyce zorganizowanej dla grup Seniorów, dla grup biznesowych, korporacyjnych oraz dla grup dzieci i młodzieży. W swojej ofercie posiadamy szeroką ofertę wczasów, wycieczek krajowych i zagranicznych, kolonii i obozów oraz turnusów rehabilitacyjnych.

Nasze atuty:
  • 25  letnie doświadczenie, potwierdzone referencjami
  • gwarancja ubezpieczeniowa Wiener Vienna Insurance Group nr COR 327916
  • zezwolenie  na organizowanie imprez turystycznych nr 577
  • Obiekt Neptuno Resort & SPA w Dźwirzynie
  • profesjonalizm, rzetelność,
  • dbałość o Klienta,
  • pasja,
  • fachowa i miła  obsługa.
Dla dzieci

organizujemy aktywne kolonie i obozy w kraju i zagranicą z bogatym programem, interesującymi i kreatywnymi warsztatami. Turnusy odbywają się w znanych miejscowościach turystycznych, w sprawdzonych obiektach, które są zawsze przez nas wizytowane. Zatrudniamy  profesjonalną kadrę, starannie dobraną, która z pasją i zaangażowaniem zajmuje się dziećmi 24h na dobę. Zapewniamy transport od najlepszych przewoźników, którzy świadczą usługi na najwyższym poziomie i zatrudniają odpowiedzialnych i sprawdzonych kierowców. Zajmujemy się również turystyką szkolną – wycieczki, zielone szkoły, wyjazdy edukacyjne.

Dla dorosłych

proponujemy wycieczki krajowe i zagraniczne z ciekawymi i nieszablonowymi programami. Podczas każdego wyjazdu grupie towarzyszy profesjonalny pilot z dużą wiedzą i doświadczeniem. Zapewniamy autokary od sprawdzonych przewoźników, o wysokim standardzie. W ofercie posiadamy również wczasy krajowe nad morzem i w górach oraz wypoczynek na zagranicznych plażach. Organizujemy również turnusy rehabilitacyjne z zabiegami. Dla seniorów posiadamy bogatą ofertę pobytów wczasowych z aktywnymi programami, wieczorkami tanecznymi i licznymi atrakcjami oraz wycieczkami turystycznymi w kraju i zagranicą.

 

Turystyka jest naszą PASJĄ, a 100% zaangażowania przekłada się na organizację interesujących wyjazdów. Praca sprawia nam przyjemność, robimy to co lubimy !!!

 

Zapraszamy do współpracy grupy (firmy, zakłady pracy, związki, stowarzyszenia, kluby, szkoły) dla których przygotowujemy oferty na zmówienie „szyte na miarę”.

 

Dane Firmy (do umów i faktur):

Bentur P.Zalicki sp.k

Ul. Piotrkowska 67, 90-422 Łódź

NIP: 7252321718 , REGON: 522645632

 

KLAUZULA INFORMACYJNA