biuro@bentur.pl

Wycieczki dla seniorów krajowo-zagraniczne

Oferta dedykowana jest dla grup seniorów – min 40 osób. 

 

Wycieczki krajowo-zagraniczne dla seniorów

Jest tyle pięknych miejsc do odwiedzenia zarówno w kraju, jak i za granicą.  Emerytura lub czas urlopowy to doskonała okazja do ich poznania! Kiedy stoimy przed dylematem wyboru docelowego miejsca podróży, ale obawy przed długimi podróżami, w daleki kierunki Europy są zbyt duże, warto rozważyć oferty wycieczek dla seniorów w kraju i za granicą państw sąsiadujących. W biurze podróży Bentur znajdziemy wiele ofert pozwalających na połączenie tych dwóch kierunków, które umożliwią zapoznanie się lepiej nie tylko z historią naszego kraju, ale również atrakcjami, kulturą, kuchnią i zwyczajami naszych sąsiadów. Sprawdź katalog wycieczki dla seniorów w Polsce i za granicą przygotowany przez biuro podróży!

Wycieczki dla seniorów w kraju i za granicą 

Katalog łączonych wycieczek zapewnia wiele możliwości konfiguracji zwiedzania naszego kraju i zagranicznych miast-państw ościennych. Można wybrać się na wycieczkę do Wałbrzycha, śladami naszej historii, a kolejnego dnia udać się do Drezna, najpiękniejszego barokowego miasta Europy położonego w Niemczech, aby całość wycieczki zakończyć, podziwiając piękne krajobrazy Karpacza. 

Jeżeli marzy nam się zwiedzanie urokliwej czeskiej Pragi i jej najważniejszych miejsc historyczno-kulturowych, warto wybrać się najpierw do Kotliny Kłodzkiej, która oprócz ciekawych historycznie budowli, uraczy nas również kulturowo zwiedzaniem parku zdrojowego z Dworkiem Chopina w Dusznikach-Zdrój, co dla fanów muzyki klasycznej, architektury i przyrody będzie niezwykłym przeżyciem. 

Wrocław to piękne miasto, które zasługuje na odwiedzenie, swoim magicznym klimatem zachwyci każdego, a spacer po jego ulicach na pewno pozostanie w pamięci na długo. Kudowa-Zdrój pozwoli nam na zobaczenie jednego z trzech w Europie dzieł kultury religijnej, a ostatecznie przejazd do Czech zagwarantuje zwiedzanie Skalnego Miasta, o którym każdemu zdarzało się usłyszeć.

Dla fanów połączenia zwiedzenia i szczególnego relaksu biuro Bentur.pl przygotowało możliwość zwiedzenia najbardziej popularnego miasta Zakopane położonego w paśmie przepięknych górskich widoków z wyjazdem na Słowację i skorzystaniem z basenów termalnych w Oravicach, które pomogą odpocząć i  zrelaksować się na długi czas. 

Zwiedzanie Wilna, stolicy Litwy, podziwianie panoramy miasta, odwiedzenie muzeum, katedr czy centrum naukowych, również pozostaje w naszym zasięgu, po wcześniejszym zapoznaniu się z możliwościami Podlasia, które oferuje odwiedzenie kilku polskich wsi z nietypowymi zabytkami i miejscami, które potrafią zaskoczyć.  

Wycieczki krajowo-zagraniczne dla seniorów

Oferta wycieczki krajowo-zagranicznej dla seniorów w Bentur.pl ma charakter objazdowy, zazwyczaj trwa kilka dni, zorganizowana jest dla zebranej wcześniej grupy, podróż do każdego miejsca odbywa się wygodnym autokarem. Oprócz aspektów edukacyjnych takiej wycieczki, która oferuje możliwość poznania różnorodnych zabytków i ciekawych miejsc, ważna jest również rozrywka i nie tylko ta podczas zwiedzania, dlatego dla uczestników organizowane są wieczorki taneczne. W przystępną cenę wliczone jest zakwaterowanie i wyżywienie (śniadania oraz obiadokolację). Na cały czas trwania wycieczki do każdej grupy przydzielony zostaje kierownik wycieczki, który dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu dba o uczestników. W każdym programie wycieczki przewidziany jest również czas wolny, podczas którego uczestnicy samodzielnie mogą wybrać się na zakupy, spędzić czas w okolicznych kawiarniach i restauracjach lub pospacerować po najbliższej okolicy. 

Dalej nie jesteś przekonany do zorganizowanej wycieczki dla seniorów w kraju i za granicą? Korzystanie z takiej formy spędzania wolnego czasu na emeryturze lub należnym odpoczynku, pozwala na poznanie nowych osób, odwiedzenie wcześniej nieznanych miejsc, przeżycie niezapomnianych chwil oraz stworzenie pięknych wspomnień. Poznanie lokalnych kuchni, architektury, zabytków, kultury i krajobrazów dodaje inspiracji i doświadczenia do życia codziennego, a także zapewnia tematy do długich dyskusji. Skorzystanie z gotowych ofert przygotowanych przez Bentur.pl zapewnia pozbycie się wszystkich zmartwień organizacyjnych i pozwala cieszyć się odkrywaniem. 

Wycieczki łączone Polska i zagranica

Wycieczki dla seniorów w kraju i za granicą to idealne połączenie dla osób chcących spróbować wyjazdu poza granicę naszego kraju, ale nie oddalając się przy tym tysiące kilometrów od domu. Biuro podróży Bentur.pl ze względu na swoje doświadczenie sprawia, że program takiej wycieczki jest w odpowiedni sposób dostosowany do udającej się grupy, możliwości i intensywność zwiedzania jest stale modyfikowane w zależności od potrzeb uczestników. Każdy senior decydujący się na udział w takiej formie nie musi martwić się o swoje bezpieczeństwo, komfort i wygodę, ponieważ organizatorzy szczególnie dbają o wszystkie te kwestie, mając na uwadzę dobro uczestników. 

 
600 lat Łodzi!
Zapraszamy
do Łodzi

Wycieczki po Łodzi dla grup zorganizowanych