biuro@bentur.pl

Wycieczki dla seniorów zagraniczne

Oferta dedykowana jest dla grup seniorów – min 40 osób. 

 

Wycieczki dla seniorów zagraniczne

Wczasy dla seniorów za granicą są możliwe! W obecnych czasach świat stoi przed nami otworem, wystarczy tylko być odważnym i chętnym na jego poznanie. Podróżowanie to odkrywanie nowej rzeczywistości, poznawanie świata na nowo, zapoznawanie się z historią i kulturą  innych narodowości, to przyjemność, ale też inspiracja dla każdego z nas niezależnie od wieku. W każdym wieku można podróżować i oprócz własnych chęci, nic nie stoi na przeszkodzie, aby doświadczyć tej przygody. Sprawdź poniżej, jak wyglądają oferty wycieczek dla seniorów za granicę!

Wczasy dla seniorów za granicą 

Jak wygląda zorganizowana wycieczka dla seniorów zagraniczna? Biuro podróży Bentur posiada szeroką gamę ofert dostosowanych do seniorów, tak aby dbać o ich komfort, bezpieczeństwo oraz wygodę. Program wycieczek oraz ich intensywność jest dostosowana indywidualnie do grupy. Boisz się długiej podróży albo lotu samolotem? Wycieczki organizowane są poprzez podróż komfortowym autokarem w godzinach wieczornych. Podróż odbywa się w nocy, aby od rana być gotowym na zwiedzanie i eksplorowanie magicznych miejsc! 

Kierunek

Marzysz o Paryżu, słonecznych Włoszech, malowniczych krajobrazach Holandii? Może na początek przygody z podróżowaniem interesują Cię bliższe kierunki jak Węgry, Praga, Niemcy czy Wiedeń? Zorganizowane wczasy dla seniorów za granicą posiadają przeróżne kierunki w swojej ofercie w zależności od chęci, możliwości i potrzeb. Każdy znajdzie coś dla siebie i spełni swoje podróżnicze marzenia. 

Czas trwania

Zazwyczaj wycieczka dla seniorów za granicą trwa sześć dni, są też dłuższe jak i krótsze wycieczki w zależności od kierunku, który wybierzemy. Wycieczka ma charakter objazdowy, co pozwala na lepsze i bardziej efektywne poznanie zabytków, jak i kultury wybranej destynacji.

Program

Plan wczasów dla seniorów za granicą jest dostosowany indywidualnie do uczestniczącej grupy i może ulegać modyfikowaniu podczas odbywania wycieczki, aby zapewnić jak najlepsze samopoczucie, komfort oraz wygodę dla uczestników. Program wycieczki zawsze udostępniony jest do wcześniejszego zapoznania, zawiera listę zabytków, miejsc oraz hoteli. Każdy dzień rozpoczyna się śniadaniem, a kończy obiadokolacją w miejscu zakwaterowania.  Harmonogram uwzględnia również czas wolny, podczas którego uczestnicy mogą odpocząć w kawiarniach, parkach lub spacerując po pobliskich uliczkach.

Edukacyjne zwiedzanie

Najważniejszym elementem wycieczki dla seniorów za granicą jest zapoznanie uczestników z historią i kulturą odwiedzanego regionu, poprzez organizowanie wizyt w muzeach, galeriach sztuki oraz instytucjach naukowych, dla pogłębienia wiedzy oraz lepszego zapoznania i utożsamienia z odwiedzanym miejscem. Oprócz aspektów historycznych ważne jest również zapoznanie z kuchnią i ludźmi zamieszkującymi zwiedzane miejsca, co stanowi dodatkową aktywność i fajną alternatywę dla spędzania czasu wolnego. 

Korzyści wycieczek dla seniorów za granicą

Uczestnictwo w zorganizowanej zagranicznej wycieczce dla seniorów niesie za sobą wiele pozytywnych doświadczeń. Podróżowanie w grupie umożliwia poznanie nowych osób, z którymi odkrywanie nieznanych dotąd miejsc i wymiana doświadczeń może być naprawdę ekscytująca. Jest to również szansa na zawarcie przyjaźni i wspólnego uczestnictwa w przyszłych wycieczkach. Poznawanie nowych miast, zwiedzanie popularnych, ważnych dla historii i kultury zabytków jest rozwijające i inspirujące. Malownicze krajobrazy, ludzie z inną kulturą, spróbowanie lokalnej kuchni, pozwala na odkrycie nowych aspektów życia i jest bardzo satysfakcjonujące. Organizowanie wycieczki z pomocą biura podróży jest łatwe i przyjemne, ponieważ to organizator jest za wszystko odpowiedzialny, do uczestników należy tylko skupienie się na wypoczynku i eksplorowaniu świata. Opieka kierownika wycieczki zapewnia poczucie bezpieczeństwa i komfortu podczas podróżowania, gwarantując pomoc na każdym etapie wycieczki. Uczestnictwo w zagranicznej wycieczce to też niesamowita przygoda, warta do dzielenia się z innymi. 

Wycieczki dla seniorów zagraniczne z biurem podróży Bentur

Podróżowanie to aktywność dla osób w każdym wieku, nawet dla tych, którzy posiadają już ogromne doświadczenie życiowe. Dzięki Bentur.pl, które zajmuje się organizowaniem wczasów dla seniorów za granicą, można udać się w każdy wymarzony kierunek i zobaczyć to wszystko, co piękne na własne oczy, a nie przez pryzmat ekranów telewizora, czy telefonu. Wszystkie obawy zostają rozwiązane, dzięki organizacji biura podróży, które zapewnia bezpieczeństwo, wygodę, komfort i indywidualne dostosowanie do podróżującej grupy. Do poszerzenia swoich horyzontów i odkrywania na nowo świata wystarczą tylko chęci!

 
600 lat Łodzi!
Zapraszamy
do Łodzi

Wycieczki po Łodzi dla grup zorganizowanych