biuro@bentur.pl

Oferta dla szkół

Oferta dedykowana jest dla grup szkolnych – min 40 osób.

Dla dyrektorów placówek edukacyjnych mamy szeroką ofertę wyjazdów przygotowywanych na potrzeby uczniów w różnym wieku. Już od wielu lat organizujemy wycieczki szkolne oraz zielone szkoły dla dzieci i młodzieży, w których trakcie uczestnicy poznają ciekawe zabytki i atrakcje, a także spędzają czas w sposób kreatywny w gronie swoich rówieśników. W katalogu znajdują się liczne wyjazdy klasowe do miejscowości zapewniających mnóstwo wrażeń. Proponujemy turnusy jedno- i kilkudniowe w konkurencyjnych cenach – zapraszamy!

Na potrzeby dzieci i młodzieży opracowujemy plany podróży, które pozwolą im zdobyć cenne wspomnienia. Wycieczki klasowe dla szkół podstawowych i średnich po znakomity sposób na spędzenie czasu dla uczniów w różnym wieku. W zakres usług Bentur wchodzi także opracowywanie interesujących, zielonych obozów letnich, których program obejmuje szereg aktywności fizycznych i zajęć dodatkowych. Każdy cel podróży, który jest miejscem wyjazdu, oferuje mnóstwo interesujących opcji nie tylko dla najmłodszych osób, ale też ich opiekunów.

Wycieczki klasowe i zielone szkoły

Organizacja wyjazdu dla uczniów wymaga odpowiedniego planu zwiedzania, znalezienia zakwaterowania z wyżywieniem oraz transportu tak, aby zmieścić się w budżecie. Oferujemy zielone szkoły oraz wycieczki szkolne dla dzieci i młodzieży, które są bardzo ciekawe, rozwijające i jednocześnie nie kosztują zbyt wiele pieniędzy. Aby zapewnić ofertę dostosowaną do możliwości wszystkich uczniów placówki edukacyjnej, na cele podróży naszych wyjazdów klasowych obieramy miasta w Polsce, które powinien poznać każdy młody człowiek.

Na czas wycieczek klasowych czy zielonych szkół uczestnicy mogą liczyć na zakwaterowanie w pokojach kilkuosobowych dzielonych z rówieśnikami. Cena wyjazdu zawiera również trzy główne posiłki na dzień oraz suchy prowiant przeznaczony na powrót z podróży. Rodzice dzieci oraz młodzieży nie muszą się martwić także o opłaty związane z transportem, które także uwzględniliśmy w kosztorysie każdej oferty. W Bentur mamy w pełni sprawne i wygodne autokary o dużej pojemności, które oddajemy w ręce wykwalifikowanych kierowców.

Wycieczki szkolne dla dzieci i młodzieży

Wybierając ośrodek noclegowy dla uczniów, zawsze staramy się znaleźć miejsce oferujące im szereg dodatkowych atrakcji. Dzięki temu w trakcie zielonej szkoły lub wycieczki klasowej uczestnicy będą mogli korzystać z np. boisk wielofunkcyjnych, sal telewizyjnych czy bibliotek. Chcemy, aby organizowane przez nas wyjazdy najlepiej odpowiadały potrzebom dzieci i młodzieży, a także ich opiekunów. Dlatego zapewniamy możliwość modyfikacji programów poszczególnych turnusów zgodnie z preferencjami.

Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem wycieczek szkolnych i zielonych obozów, jakie mamy aktualnie w ofercie. W opisie każdego wyjazdu klasowego dla młodzieży lub dzieci znajdują się informacje dotyczące szczegółowej ceny oraz ewentualnych kosztów dodatkowych, z jakimi powinni liczyć się rodzice. Rezerwacji wybranej opcji można dokonywać, korzystając z danych dostępnych na stronie Bentur.