biuro@bentur.pl

Oferta dla seniorów

Oferta dedykowana jest dla grup seniorów – min 40 osób. 

 

W Bentur mamy wiele ciekawych wyjazdów zorganizowanych zgodnie z potrzebami osób starszych. W aktualnym katalogu znajdują się wycieczki krajowe i zagraniczne dla seniorów, a także turnusy hybrydowe, których celem są miasta w Polsce i w państwach ościennych. Wspólnie z nami urlopowicze niezależnie od wieków mogą spędzić pasjonujące i pełne wrażeń wczasy, które pozostaną w ich pamięci przez długi czas. W trakcie podróży wielu uczestników nawiązuje nowe przyjaźnie, co jest szczególnie istotne w przypadku samotnych podróżnych.

W naszej rozbudowanej ofercie dostępne są wycieczki krajowo-zagraniczne dla seniorów, które są świetną okazją do poznania atrakcji i zabytków z różnych państw. W trakcie wczasów uczestnicy mogli odwiedzić np. Wałbrzych i Karpacz, a także niemieckie Drezno, lub wybrać się na zwiedzanie Kotliny Kłodzkiej oraz czeskiej Pragi. Przygotowując program turnusu, zawsze dbamy o to, aby jego intensywność była dostosowana do możliwości urlopowiczów z danej grupy wiekowej.

Ciekawe wczasy dla seniorów

Zwiedzanie pięknych zabytków architektonicznych i spacery po malowniczych, łagodnych trasach turystycznych to tylko część atrakcji, na jakie mogą liczyć uczestnicy naszych wycieczek! Wczasy dla seniorów zagraniczne lub krajowe obejmują także program dodatkowych aktywności, w których trakcie można bliżej poznać kulturę miejsca docelowego, a także wypróbować specjałów lokalnej kuchni. Opiekunowie turnusów mają bardzo dobre rozeznanie w miastach będących celem podróży, dlatego gwarantują wiele rozrywek.

Przygotowana przez firmę Bentur wycieczka to dla seniorów znakomity sposób na spędzenie czasu wolnego w ciekawym miejscu. Niezależnie czy celem podróży będzie jedna z europejskich metropolii, czy spokojny, malowniczy kurort, zapewniamy pobyt wypełniony atrakcjami. Program wczasów krajowych lub zagranicznych zawsze obejmuje zwiedzanie punktów turystycznych i zabytków, które są charakterystyczne dla danego miejsca. Wyjazdy odbywają się w większych grupach starszych osób, dlatego można się na nich dobrze bawić w rówieśniczym gronie.

Wycieczki krajowe i zagraniczne dla seniorów

Przed wyjazdem z biurem podróży Bentur nie trzeba się martwić o kwestie organizacyjne, które bierzemy w całości na siebie. Organizowane przez nas wycieczki krajowe i zagraniczne uwzględniają zakwaterowanie w wygodnych pokojach z łatwym dostępem do łazienki i niezbędnych kosmetyków. Kilka razy dziennie seniorzy mają do dyspozycji smakowite, różnorodne posiłki, które zapewnią im optymalną dawkę energii na całodzienne zwiedzanie zabytków. Cena wczasów obejmuje też opiekę przewodników lokalnych oraz pilota.

Więcej informacji związanych z ostatecznym kosztem wycieczki zagranicznej lub krajowej można znaleźć w opisie konkretnej oferty. Nasze biuro podróży zawsze dba o to, aby wczasy dla seniorów były przystępne cenowo i jednocześnie niezwykle pasjonujące. W Bentur zapewniamy transport na miejsce docelowe za pośrednictwem nowoczesnych, klimatyzowanych autokarów, które obsługują doświadczeni kierowcy z odpowiednimi certyfikatami.

600 lat Łodzi!
Zapraszamy
do Łodzi

Wycieczki po Łodzi dla grup zorganizowanych