biuro@bentur.pl

Oferta dla seniorów

Oferta dedykowana jest dla grup seniorów – min 40 osób. 

 

W Bentur mamy wiele ciekawych wyjazdów zorganizowanych zgodnie z potrzebami osób starszych. W aktualnym katalogu znajdują się wycieczki krajowe i zagraniczne dla seniorów, a także turnusy hybrydowe, których celem są miasta w Polsce i w państwach ościennych. Wspólnie z nami urlopowicze niezależnie od wieków mogą spędzić pasjonujące i pełne wrażeń wczasy, które pozostaną w ich pamięci przez długi czas. W trakcie podróży wielu uczestników nawiązuje nowe przyjaźnie, co jest szczególnie istotne w przypadku samotnych podróżnych.

W naszej rozbudowanej ofercie dostępne są wycieczki krajowo-zagraniczne dla seniorów, które są świetną okazją do poznania atrakcji i zabytków z różnych państw. W trakcie wczasów uczestnicy mogli odwiedzić np. Wałbrzych i Karpacz, a także niemieckie Drezno, lub wybrać się na zwiedzanie Kotliny Kłodzkiej oraz czeskiej Pragi. Przygotowując program turnusu, zawsze dbamy o to, aby jego intensywność była dostosowana do możliwości urlopowiczów z danej grupy wiekowej.

Ciekawe wczasy dla seniorów

Zwiedzanie pięknych zabytków architektonicznych i spacery po malowniczych, łagodnych trasach turystycznych to tylko część atrakcji, na jakie mogą liczyć uczestnicy naszych wycieczek! Wczasy dla seniorów zagraniczne lub krajowe obejmują także program dodatkowych aktywności, w których trakcie można bliżej poznać kulturę miejsca docelowego, a także wypróbować specjałów lokalnej kuchni. Opiekunowie turnusów mają bardzo dobre rozeznanie w miastach będących celem podróży, dlatego gwarantują wiele rozrywek.

Przygotowana przez firmę Bentur wycieczka to dla seniorów znakomity sposób na spędzenie czasu wolnego w ciekawym miejscu. Niezależnie czy celem podróży będzie jedna z europejskich metropolii, czy spokojny, malowniczy kurort, zapewniamy pobyt wypełniony atrakcjami. Program wczasów krajowych lub zagranicznych zawsze obejmuje zwiedzanie punktów turystycznych i zabytków, które są charakterystyczne dla danego miejsca. Wyjazdy odbywają się w większych grupach starszych osób, dlatego można się na nich dobrze bawić w rówieśniczym gronie.

Wycieczki krajowe i zagraniczne dla seniorów

Przed wyjazdem z biurem podróży Bentur nie trzeba się martwić o kwestie organizacyjne, które bierzemy w całości na siebie. Organizowane przez nas wycieczki krajowe i zagraniczne uwzględniają zakwaterowanie w wygodnych pokojach z łatwym dostępem do łazienki i niezbędnych kosmetyków. Kilka razy dziennie seniorzy mają do dyspozycji smakowite, różnorodne posiłki, które zapewnią im optymalną dawkę energii na całodzienne zwiedzanie zabytków. Cena wczasów obejmuje też opiekę przewodników lokalnych oraz pilota.

Więcej informacji związanych z ostatecznym kosztem wycieczki zagranicznej lub krajowej można znaleźć w opisie konkretnej oferty. Nasze biuro podróży zawsze dba o to, aby wczasy dla seniorów były przystępne cenowo i jednocześnie niezwykle pasjonujące. W Bentur zapewniamy transport na miejsce docelowe za pośrednictwem nowoczesnych, klimatyzowanych autokarów, które obsługują doświadczeni kierowcy z odpowiednimi certyfikatami.

 

Wyjazd dla seniora – dlaczego warto?

Biuro podróży Bentur przygotowało ofertę wyjazdów dla seniorów z myślą o wszystkich tych, którzy nie boją się czerpać z życia tego, co najlepsze. Nie ma lepszego sposobu na wykorzystanie wolnego czasu na emeryturze, czy urlopie niż podróżowanie. Przygodę z podróżowaniem można rozpocząć w każdym wieku, nie ma tu żadnych ograniczeń. Kiedy będzie na to lepszy moment jak nie teraz? W końcu znajdują się Państwo w momencie życia, w którym można skupić się wyłącznie na sobie i spełnianiu swoich marzeń. W celu przekonania Państwa do tej formy aktywności przybliżymy korzyści, które pomogą w przekonaniu się, że naprawdę warto udać się na wyjazd dla seniora

  • Korzyści zdrowotne 

Wyjazd dla seniora to szansa na odpoczynek i zmianę otoczenia. Wycieczka do nowego miejsca pozwoli na chwilową ucieczkę od obowiązków dnia codziennego, zredukuje stres i wpłynie pozytywnie na samopoczucie. Dodatkowo aktywność fizyczna w postaci spacerów, pieszych wycieczek i  dodatkowych atrakcji rekreacyjnych wpłynie korzystnie na utrzymanie właściwej sprawności i pobudzenie umysłu. 

 

  • Społeczność i integracja 

Zarówno krajowe, jak i zagraniczne wycieczki objazdowe w Bentur organizowane są grupowo. Dlaczego? Grupowe wyjazdy dla seniorów dają szansę na nawiązanie nowych znajomości z osobami w podobnym wieku, stylem życia i zainteresowaniami. Integrowanie się i budowanie nowych kontaktów pozwala na zwiększenie poczucia przynależności społecznej. Z doświadczenia wiemy też, że znajomości powstałe podczas wyjazdu towarzyszą naszym uczestnikom do dziś. 

 

  • Spersonalizowane doświadczenia i bezpieczeństwo 

W Bentur dbamy o Państwa komfort i poczucie bezpieczeństwa. Nasze programy wycieczek dostosowane są pod konkretne grupy wiekowe. Z uwagą słuchamy naszych uczestników i staramy się odpowiadać na pojawiające się potrzeby i oczekiwania. Zapewniamy wsparcie i pomoc na każdym etapie podróży, odejmując naszym podopiecznym niepotrzebnych obaw i zmartwień. 

 

  • Ciekawe wczasy dla seniorów

Odkrywanie nowych miejsc, zabytków, tradycji i kultury to największa zalety wyjazdów. Sprawiamy, że to, co wydawało się kiedyś niemożliwe, staje się realne. Nasze wycieczki zorganizowane są do najbardziej topowych miejsc w kraju i Europie. Chcemy dać  Państwu szansę na poznanie zupełnie innego świata i rozszerzenie horyzontów. 

 

Lokalizacja 

Gdzie mamy możliwość udania się z Bentur? Oferta biura podróży na wyjazd dla seniora została dostosowana pod przeróżne potrzeby. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jeżeli chcesz udać się na zagraniczny urlop, wybierz wycieczkę do malowniczych Włoch, gdzie spróbujesz pysznej kuchni i poznasz najważniejsze zabytki. Możesz też udać się do Paryża śladami historii, sztuki i architektury. Dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę z podróżowaniem polecamy udać się na krajowe wycieczki, które charakteryzują się nieco krótszym czasem trwania. Polska także ma wiele pięknych i ciekawych miejsc do zaoferowania, nowych doświadczeń wcale nie trzeba szukać daleko. Z kolei dla bardziej niezdecydowanych w ofercie znajdziemy wycieczki hybrydowe, które polegają na połączeniu bliższego poznawania naszego kraju, jak i zagranicznych sąsiadów np. wycieczka do Kotliny Kłodzkiej i Pragi. 

 

Moc atrakcji

Z biurem podróży Bentur przeżyjesz niesamowitą przygodę! Ciekawe wczasy dla seniorów to nasz priorytet. Nie musisz martwić się o zbyt monotonny wyjazd nastawiony tylko na zwiedzanie i edukację. Ważne jest dla nas, aby nasi uczestnicy dokładnie poznali odwiedzane miejsca i zaznajomili się z kulturą i historią, ale to nie wszystko. Dbamy o to, aby zapewnić Państwu również miłe, niezapomniane chwile,  które zintegrują całą grupę. Skupiamy na zorganizowaniu wielu ciekawych atrakcji będących przyjemnym przerywnikiem i urozmaiceniem podczas wycieczki. W trakcie wyjazdu dla seniora w niektórych lokalizacjach organizujemy wieczorki taneczne. Staramy się również korzystać z aktualnych turystycznych i rekreacyjnych nowości danego miejsca np. aktualnych wydarzeniach kulturowych

600 lat Łodzi!
Zapraszamy
do Łodzi

Wycieczki po Łodzi dla grup zorganizowanych