biuro@bentur.pl

Wycieczki szkolne

Oferta dedykowana jest dla grup szkolnych – min 40 osób.

Wycieczki szkolne

Podczas całego roku szkolnego najbardziej wyczekiwanym momentem przez wszystkich uczniów są wycieczki szkolne! Wycieczka klasowa jest zawsze ogromnym przeżyciem dla każdego jej uczestnika. To czas integracji, rozwijania ciekawości świata oraz pasji do podróżowania. W biurze podróży Bentur wiemy, że zorganizowanie wyjazdu szkolnego zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami młodzieży oraz dzieci jest nie lada wyzwaniem. Jednak długoletnie doświadczenie pozwala nam na stwierdzenie, że jesteśmy godni zaufania i powierzenia dziecięcych marzeń. Nasze różnorodne wycieczki szkolne pozwolą na połączenie edukacji z rozrywką, dzięki czemu uczestnicy nie tylko poszerzą swoją wiedzę, ale również przeżyją niezapomniane chwile, które będą wspominać przez długie lata. 

Wycieczka szkolna – co wybrać? 

Gdzie pojechać na wycieczkę klasową? To z pewnością pytanie, które nasuwa się każdej osobie odpowiedzialnej za zorganizowanie takiego wyjazdu. Korzystając z oferty wycieczek klasowych proponowanych przez biuro podróży Bentur, nie musicie się Państwo obawiać. Doskonale zdajemy sobie sprawę z wymagań uczniów w różnym wieku przez co wspólnie dopasujemy najlepszą opcję. 

Wśród wyjazdów dla młodszych uczniów wyróżnia się np. jednodniowe wycieczki edukacyjne, w których realizowany jest rozwój celów poznawczych oraz kształcących. Podczas wyjazdu edukacyjnego istnieje możliwość udania się m.in. do ,,Wioski Indiańskiej + Safari ZOO’’ lub ,,Parku Jurajskiego’’. 

Dla młodzieży z pewnością najbardziej  atrakcyjnym miejscem na klasowy wyjazd będzie park rozrywki Energylandia. W Bentur nie brakuje także wycieczek do stolicy, które oferują zwiedzanie muzeów, centrum nauki Kopernik  lub wybranie się w podróż śladami baśń i legend o Warszawie. Z dostępnych opcji warto również rozważyć podróż do Poznania, Wrocławia, Łodzi, czy Torunia śladami Mikołaja Kopernika z wizytą w planetarium. Dla bardziej aktywnych uczniów świetnym rozwiązaniem będzie wyjazd w Góry Świętokrzyskie lub do Jury Krakowsko-Częstochowskiej, gdzie uczniowie będą mieli możliwość zwiedzenia jaskini. 

Wycieczki szkolne z Biurem Podróży Bentur

Biuro podróży Bentur oferuje jednodniowe wycieczki szkolne lub kilkudniowe wycieczki szkolne. Podczas trwania całego wyjazdu w cenę wliczone są przejazdy autokarem, wyżywienie, zakwaterowanie oraz opieka przewodnika. Każda wycieczka szkolna przewiduje wręczenie prezentu–niespodzianki dla dzieci. Cena uwarunkowana jest liczbą osób, dni, miejsc do odwiedzenia, atrakcji oraz rodzajem wybranej formy wyjazdu. 

 

Dlaczego warto zorganizować klasowy wyjazd z Bentur? Przede wszystkim mamy długoletnie doświadczenie w organizowaniu tego typu przedsięwzięć, a także mamy świadomość nieustannie zmieniających się oczekiwań oraz potrzeb młodzieży, którym starannie staramy się sprostać. Jesteśmy elastyczni oraz otwarci, co do zmian w obecnie dostępnych opcjach. Oferujemy dodatkowe usługi oraz udogodnienie, z których można skorzystać w celu zapewnienia np. dodatkowego posiłku dla uczestników. Dbamy o bezpieczeństwo i komfort wszystkich uczestników, zapewniając kompleksową opiekę na każdym etapie podróży. Wiemy, jak zająć czas uczniów, aby nie było w nim miejsca na nudę i marudzenie. Świetnie łączymy elementy edukacyjne z rozrywką, sprawiając, że każde dziecko nie tylko poszerzy swoją wiedzę i rozwinie umiejętności, ale również przeżyje niesamowitą przygodę! 

Zalety wycieczek szkolnych

Wybór konkretnej wycieczki może być trudny, natomiast bez względu na to, co ostatecznie wybierzemy na pewno zafundujemy wszystkim uczniom niezapomniane przeżycia. Pamiętajmy jednak, że nie jest to jedyną zaletą wycieczek szkolnych. Dlaczego warto organizować wycieczki szkolne? Wśród wielu zalet wyróżniamy: 

 

Praktyczna edukacja

To bez wątpienia najlepszy element szkolnych podróży z punktu widzenia szkoły. Zazwyczaj uczniowie przytłoczeni są ogromem materiałów do nauki w szkole, przez co często ciężko zapamiętać im kluczowe informacje np. na temat historii Polski. Zwiedzanie muzeów, czy innych ważnych historycznie miejsc pomoże im w praktyczny sposób zapamiętać kluczowe fakty poprzez obcowanie z nimi w rzeczywistości. 

 

Integracja

Wycieczki szkolne służą przede wszystkim integracji wśród młodzieży. Wspólny wyjazd obfity w przygody, nocne rozmowy w pokojach lub śpiewaniu w autokarze to nieodłączny element każdej udanej wycieczki. Udział uczniów w takich podróżach służy budowaniu więzi oraz nauce odnajdywania się w nowym środowisku z nowo poznanymi osobami. 

 

Należy również pamiętać, że każdy wyjazd z dala od rodziców uczy samodzielności, rozwija ciekawość wobec świata, a także pomaga odkrywać pasję do podróżowania. 

Wycieczki szkolne – wybierz Bentur.pl

Zorganizowanie udanej wycieczki szkolnej nie musi być trudne. Skorzystaj z pomocy Bentur i ciesz się radością uczniów podczas wyjazdu! Pozwól nam stworzyć wyjazd bogaty w edukację oraz przeróżne atrakcje dla Twoich uczniów. W Bentur wszystkie oferowane wycieczki szkolne mają za zadanie przede wszystkim sprawiać radość uczestnikom i stworzyć dla nich przestrzeń do realizowania niezapomnianej przygody. Nie czekaj i zarezerwuj wyjazd klasowy z Bentur!