Wydrukuj ofertę
środa, 10 luty 2016 08:35

Turnus Rehabilitacyjny - Inowrocław Wyróżniony

Napisane przez 
Oceń ten ofertę
(0 głosów)

                                                       INOWROCŁAW 

                                         Termin: 17.07 - 31.07.2020 r 

                                                   Cena: 1890 /os

Sanatorium „As” posiada wpis do rejestru ośrodków, w których mogą odbywać się turnusy rehabilitacyjne:  (nr OD/04/4/15). 
Willa „As” usytuowana w Parku Solankowym. W tej kameralnej willi czeka na Państwa 25 miejsc w pokojach o wysokim standardzie.1-osobowe, 2-osobowe. Wszystkie pokoje są komfortowo i funkcjonalnie wyposażone. W obiekcie znajduje się baza zabiegowa, jadalnia i świetlica.
Obiekt jest przyjazny osobom niepełnosprawnym. Posiada windę zewnętrzną i wewnętrzną, szerokie drzwi i poręcze.

Rodzaje dysfunkcji, które można leczyć w obiekcie:  z dysfunkcją narządu ruchu, z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, ze schorzeniami układu krążenia, kobiet po mastektomii, z chorobami neurologicznymi, z chorobami przemiany materii,
z chorobami i schorzeniami reumatycznymi, z cukrzycą, z wadami postawy, ze schorzeniami kręgosłupa, ze schorzeniami metabolicznymi,
 ze skoliozą.

Zespół Sanatoryjno Szpitalny „Kujawiak” posiada wpis do rejestru ośrodków, w których mogą odbywać się turnusy rehabilitacyjne: (nr OD/04/11/15). 
Obiekt Sanatorium Kujawiak jest czteropiętrowy i posiada miejsca noclegowe w pokojach: 1-osobowych, 2-osobowych, 3-osobowych.
Kompleks jest wyposażony w windy. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę. Ponadto na I piętrze Sanatorium „Kujawiak” znajduje się stołówka.
Rodzaje dysfunkcji, które można leczyć w obiekcie: z dysfunkcją narządu ruchu, z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, ze schorzeniami układu krążenia, kobiet po mastektomii, z chorobami neurologicznymi, z chorobami przemiany materii, z chorobami i schorzeniami reumatycznymi, z cukrzycą, z wadami postawy, ze schorzeniami kręgosłupa, ze schorzeniami metabolicznymi, ze skoliozą.

Sanatorium „Kujawianka” posiada wpis do rejestru ośrodków, w których mogą odbywać się turnusy rehabilitacyjne (nr OD/04/10/15).
Obiekt Sanatorium Kujawianka stanowi doskonałą bazę sanatoryjno-zabiegową o wysokim standardzie. Jest to kompleks trzech willi połączonych łącznikiem. Pokoje 1-osobowe,  pokoje 2-osobowe, pokoje 3 osobowe. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę. Ponadto w Sanatorium Kujawianka znajduje się stołówka.
Rodzaje dysfunkcji, które można leczyć w obiekcie: ze schorzeniami układu krążenia oraz z dysfunkcją narządu ruchu, z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie .

Zabiegi:  4 zabiegi dziennie 

Program KO: wstęp na ogólnodostepne imprezy kulturalne i rozrywkoe organizowane przez "Solanki Uzdrowisko"

Transport: dojazd własny.

Uwagi:
-doba rozpoczyna się o godz. 14.00 w dniu przyjazdu, kończy się o godzinie 10.00 w dniu wyjazdu,
- na miejscu pobierana jest opłata uzdrowiskowa, 

Warunkiem uczestnictwa w turnusie rehabilitacyjnym jest: "Wniosek Lekarza o Skierowanie na Turnus Rehabilitacyjny" i "Informacja o stanie zdrowia". Brak orzeczenia powoduje naliczenie do ceny 8% VAT.
 
Czytany 2384 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 18 maj 2020 10:18
redaktor

Najnowsze od redaktor