Wydrukuj ofertę
środa, 03 grudzień 2014 15:47

Kudowa Zdrój

Napisane przez 
Oceń ten ofertę
(0 głosów)
ZIELONA SZKOŁA - 5 DNI

KUDOWA ZDRÓJ- popularne uzdrowisko górskie o najłagodniejszym klimacie w polskich górach, położone u podnóża Gór Stołowych, o wyjątkowo dogodnej lokalizacji, blisko granicy z Czechami. Uzdrowisko słynie z pięknego Parku Zdrojowego i pijalni wód mineralnych. Góry Stołowe z licznymi trasami Turystycznymi, nowoczesny Aqua Park, to tylko niektóre atrakcje tego wspaniałego terenu.

W PROGRAMIE:
- Szlak Ginących Zawodów - zapoznanie się z ginącymi zawodami: garncarstwem, kowalstwem, tkactwem i piekarstwem: pokaz toczenia naczyń glinianych, wstęp do domu wypieku chleba,                                                                                                                                                                                                   - zwiedzanie Kudowy Zdrój, spacer po Parku Zdrojowym z Pijalnią Wód Mineralnych, deptaku,
- wycieczki piesze po okolicy
- zajęcia sportowe
- dyskoteka
- ognisko z pieczeniem kiełbasek
- w drodze powrotnej spacer po Wrocławiu: krótki spacer po mieście: Stare Miasto, Ratusz z zegarem słonecznym, Ostrów Tumski.

Termin do ustalenia

Koszt: od 620 zł

Cena zawiera:
- zakwaterowanie 4 noclegi w ośrodku wypoczynkowym o dobrym standardzie, położonym w Kudowie Zdrój. Pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami. Na terenie obiektu znajduje się stołówka, sala dyskotekowa, stół do tenisa stołowego, miejsce na ognisko.
- wyżywienie 3 posiłki dziennie - od kolacji w dniu przyjazdu do śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną
- transport autokarem,
- usługę pilota/ przewodnika
- ubezpieczenie NNW,

Uwaga: Program można modyfikować wg potrzeb. Cena nie obejmuje biletów wstępu.

Istnieje możliwość zorganizowania wycieczki autokarowej do Pragi.  Koszt ok 150 zł./os. wraz z  biletami wstępu.

Na każdej wycieczce prezent-niespodzianka dla dzieci
Wyjazd skalkulowany z Łodzi, grupa min 40 osób + 3 osoby opieki bezpłatnie. Programy wycieczek oraz ich ceny są przykładowe na życzenie przygotowujemy i kalkulujemy. Wyjazdy o dowolnym programie, ilości osób, ilości dni oraz miejscu wyjazdu.

Czytany 2865 razy Ostatnio zmieniany piątek, 20 grudzień 2019 13:52
Super User

Najnowsze od Super User