biuro@bentur.pl

Międzyzdroje

ZIELONA SZKOŁA – 5 DNI

Międzyzdroje – znany polski kurort, położony na zachodnim wybrzeżu Bałtyku. Najcieplejsze nad naszym Bałtykiem morze, piękna piaszczysta plaża, Park Zdrojowy, piękne lasy pobliskiego Wolińskiego Parku Narodowego, jak również aktorki, aktorzy i inni znani ludzie, którzy są tu częstymi bywalcami, sprawia że turyści i wczasowicze tłumnie odwiedzają Międzyzdroje.

W PROGRAMIE:
– wycieczka autokarowa do Świnoujścia: spacer Nadmorską Promenadą, Park Zdrojowy, wejście na latarnię morską-najwyższa latarnia na Bałtyku, na górę prowadzi ponad 300 krętych schodów,
wycieczka autokarowa do Trzęsacza i Niechorza – w programie: zwiedzanie Niechorza: miejscowość wypoczynkowa położona nad Bałtykiem. W Trzęsaczu do głównej atrakcji turystycznej należą słynne ruiny starego kościoła gotyckiego, pochłanianego przez wody Bałtyku.
– wycieczka piesza po Międzyzdrojach – zwiedzanie kurortu, spacer Promenadą Gwiazd, ławeczka Zbigniewa Holoubka, 395 metrowe molo, Hotel Amber Baltic, następnie przejazd do Wolińskiego Parku Narodowego: Turkusowe Jezioro, punkt widokowy na wybrzeżu klifowym,
– Olimpijskie zmagania – spartakiada sportowa podnosząca tężyznę fizyczną – rozgrywki w piłkę siatkową, koszykówkę, gry ruchowe,
– spacery plażą,
– szalony wieczór – dyskoteka w stylu vintage,

Termin do ustalenia

Koszt: od 629 zł

Cena zawiera:
– zakwaterowanie 4 noclegi w ośrodku wypoczynkowym o dobrym standardzie w Międzyzdrojach. Pokoje 3, 4, 5 osobowe z łazienkami. Na terenie obiektu znajduje się stołówka, świetlica, sala telewizyjna i dyskotekowa, boiska sportowe, tenis stołowy, ścieżka zdrowia, plac zabaw oraz miejsce na ognisko. Ośrodek położony na dużym terenie około 3 ha.
– wyżywienie 3 posiłki dziennie – od kolacji w dniu przyjazdu do śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną. Wszystkie posiłki w formie bufetu.
– transport autokarem,
– usługę pilota/ przewodnika
– ubezpieczenie NNW,

Uwaga:
– cena nie zawiera biletów wstępu,
– Program można modyfikować wg potrzeb

Na każdej wycieczce prezent-niespodzianka dla dzieci
Wyjazd skalkulowany z Łodzi, grupa min 40 osób + 3 osoby opieki bezpłatnie. Programy wycieczek oraz ich ceny są przykładowe, na życzenie przygotowujemy i kalkulujemy wyjazdy o dowolnym programie, ilości osób, ilości dni oraz miejscu wyjazdu.