biuro@bentur.pl

Łazy z Piratem

ZIELONA SZKOŁA – 5 DNI

Łazy to typowa miejscowość letniskowa położona nad najczystszym brzegiem Bałtyku, na mierzei pomiędzy Bałtykiem a jeziorem Jamno, niedaleko Kanału Jamneńskiego. Bezpośrednie sąsiedztwo morza i jeziora oraz rozległych lasów sosnowych nadaje tutejszemu powietrzu właściwości zdrowotne wskazane dla mieszkańców miast.

W PROGRAMIE:
– wycieczka do Kołobrzegu: zwiedzanie miasta, pomnik Zaślubin Polski z morzem, zabytkowy Fort i fragmenty murów obronnych z Basztą Prochową, port rybacki, Ratusz na Starym Mieście, park,spacer plażą.
– Piracka Przygoda – program integracyjny oparty na obyczajach morskich panujących na okrętach piratów, liczne atrakcje i zabawy: konkurs ciesielski, taniec z obijaczem, konkursy z linami , wyplątywanie z więzów, cumowanie okrętu, nauka szant, zabawa przy muzyce morskiej.
wycieczka autokarowa do Darłowa – wstęp na Zamek Książąt Pomorskich z XIV, zwiedzanie komnat, lochów, sali rycerskiej. Zwiedzanie miasta: Rynek Miejski z barakową i renesansową zabudową, Ratusz, zabytkowe kamieniczki i fontanna – Pomnik Rybaka.
– spacer po wydmach Promenadą Przyjaźni, wycieczka nad Jezioro Jamno,
– dyskoteka, ognisko z pieczeniem kiełbasek, zajęcia sportowe
– w drodze powrotnej przejazd do Torunia: spacer po mieście: Rynek Staromiejski, Brama Mostowa, Fontanna Flisaka, Krzywa Wieża, mury i bramy obronne, Pomnik Mikołaja Kopernika.

Termin do ustalenia

Koszt: od 629 zł

Cena zawiera:
– zakwaterowanie 4 noclegi w ośrodku wypoczynkowym o dobrym standardzie w Łazach. Pokoje 3, 4-osobowe z łazienkami. Na terenie obiektu znajduje się stołówka, świetlica, sala telewizyjna i dyskotekowa, boiska sportowe, tenis stołowy, ścieżka zdrowia, plac zabaw oraz miejsce na ognisko. Ośrodek położony na dużym terenie około 3 ha.
– wyżywienie 3 posiłki dziennie – od kolacji w dniu przyjazdu do śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną. Wszystkie posiłki w formie bufetu.
– transport autokarem,
– usługę pilota/ przewodnika
– ubezpieczenie NNW,

Uwaga:
– cena nie zawiera biletów wstępu,
Program można modyfikować wg potrzeb

Na każdej wycieczce prezent-niespodzianka dla dzieci
Wyjazd skalkulowany z Łodzi, grupa min 40 osób + 3 osoby opieki bezpłatnie. Programy wycieczek oraz ich ceny są przykładowe na życzenie przygotowujemy i kalkulujemy. Wyjazdy o dowolnym programie, ilości osób, ilości dni oraz miejscu wyjazdu.