Wydrukuj ofertę
poniedziałek, 28 grudzień 2015 10:19

Karpacz

Napisane przez 
Oceń ten ofertę
(0 głosów)
Letn Camp z Adrenaliną 
Kolonia 7-13 lat

Karpacz - miejscowość turystyczno - wypoczynkowa, w Karkonoszach, położona u podnóża Śnieżki, nad rzeką Łomnicą; Ze względu na swoje położenie i walory środowiska geograficznego jest ośrodkiem sportowo - rekreacyjnym zarówno zimą jak i latem. Karpacz jest jednym z popularnych kurortów regionu.

Zakwaterowanie: Hotel *** położony jest w cichym zakątku w centrum Karpacza, tuż przy Białym Jarze, w odległość 300 m do centrum miasta. Na miejscu znajduje się bogata infrastruktura: jadalnia, sala wielofunkcyjna, sala do gier ze stołami do ping ponga i bilarda, jacuzzi, sauna, siłownia, sala z wyjściem na taras i grill, zadaszona wiata grillowa i kamienny krąg na ogniska. Zakwaterowanie w pokojach 3,4,5-osobowych z TV.
Wyżywienie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja. Pierwszy posiłek kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną. Śniadanie w formie bufetu. Biesiada przy ognisku z pieczeniem kiełbasek.

Profesjonalna i sprawdzona Kadra pedagogiczna, która z pasją i zaangażowaniem zajmuje się dziećmi, posiadająca wszelkie kwalifikacje, uprawnienia: Kierownik, wychowawcy (1 wychowawca na 15 uczestników).

Opieka medyczna: Pielęgniarka i lekarz pod telefonem na wezwanie.
Zapewniamy podstawowe lekarstwa, opatrunki oraz lekarstwa przepisane w trakcie pobytu przez lekarza.
Ubezpieczenie: NW 10.000 zł w PZU

Transport: Autokar o wysokim standardzie, klasy LUX, zapewniamy transport od najlepszych przewoźników, którzy świadczą usługi na najwyższym poziomie i zatrudniają odpowiedzialnych i sprawdzonych kierowców.

Termin:  25.06 - 08.07.2018  - 14 dni/13 noclegów 

Cena: 1549 zł 

60   2   carmen3
1434794684 UslMyZEHq   1435141013 lgoYeRUWj   IMG 3769

AKTYWNA REKREACJA i WAKACYJNY CHILLOUT
- SZALONA ZABAWA W PARKU WODNYM TROPICANA - liczne wodne atrakcje, basen sportowy z 5 torami, basen rekreacyjny z falą basen z hydromasażem wodno-powietrznym, brodzik dla dzieci z ciepłą wodą i z piaskownicą, basen rzeka z prądem, zjeżdżalnie,
-TOR SANECZKOWY - przejażdzka, która dostarczy niesamowitych wrażeń. Saneczki wyposażone są w dwa siedzenia dzięki czemu można jeździć z osobą towarzyszącą. Pojazdy skonstruowano tak, aby nawet dwie osoby dorosłe mogły cieszyć się jazdą na jednych sankach.
- ZAJĘCIA Z SURVIVALU - gry i zabawy terenowe: terenoznawstwo (czytanie mapy, wyznaczanie kierunków świata, przewidywanie pogody), zasady budowania obozowiska, budowanie szałasu, nauka przygotowania terenu, budowa kolonijnego latawca,
- KARPACZ-TOUR - podchody w poszukiwaniu skarbu, oraz zawody na orientację,
- ZOSTAŃ GWIAZDĄ – czyli Show Holidays, projektowanie mody, zabawa w stylizację - wykonywanie scenicznej fryzury i makijażu, metamorfoza – zmień się nie do poznania,
- OLIMPIJSKIE ZMAGANIA- spartakiada sportowa podnosząca tężyznę fizyczną-liczne gry ruchowe, o nudzie nie ma mowy, Dzień Sportowca - nie tylko sportowiec potrafi, współzawodnictwo kolonijne z nagrodami dla najlepszych,
- FRANCJA ELEGANCJA - czyli savoir-vivre i autoprezentacja - jak zachować się przy stole, zachowanie w towarzystwie, w szkole, wśród rodziny i znajomych, jak się zachować w miejscach publicznych, wzbogacanie słownictwa, kreowanie wizerunku,
- DZIEŃ TROPICIELA - czym są tropy a czym ślady, rozpoznawanie tropów i śladów ptaków, zwierząt, gry terenowe “czyj to stopa”, poszukiwanie śladów „Wielkiej Stopy”,
- ACTIVE TEAM - zajęcia integracyjne: konkursy, quizy, Śluby kolonijne, wybór miss i mistera,
- szalone wieczory tematyczne, dyskoteka w stylu vintage, Wieczór Wampirów,
- ognisko z pieczeniem kiełbasek, wieczorne czytanie bajek dla najmłodszych,

WARSZTATY TEMATYCZNE
- warsztaty taneczne i fitness, Projekt ZUMBA KIDS:
- Zumba połączenie tańca i aerobiku, uczy pracy zespołowej, odpowiedzialności i zaufania. Podczas zajęć dzieci doskonalą koordynację ruchową i poczucie równowagi. Rozwija się ich kreatywność, dyscyplina.
- TBC - odmiana fitnessu, polegająca na rzeźbieniu mięśni całego ciała poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia, ABC tancerza,
- BITWA NA TANIEC - taneczne zmagania uczestników,
- freestylowe pojedynki taneczne,
- zajęcia fitness,
- różnorodne formy ćwiczeń poprawiające sylwetkę, samopoczucie. Zajęcia dla dziewcząt i chłopców.

CIEKAWE WYCIECZKI:
- WYCIECZKA DO PRAGI - zwiedzanie miasta z przewodnikiem m.in.: Hradczany, gdzie mieści się Zamek Praski, czyli Hrad, gotycka katedra św. Wita. Spacer przez piękny Most Karola, Rynek Staromiejski – symboliczne centrum miasta z gigantycznym pomnikiem Jana Husa, ratusz z XV–wiecznym zegarem astronomicznym Orloj, plac Wacława. / uczestnicy winni posiadać dowód lub paszport .

- wycieczka do Kowar – zwiedzanie Sztolni Kowary - Podziemna Trasa Turystyczna Kopalni Liczyrzepy, przewodnik porwie zwiedzających w świat odkrytych przez XII – wiecznych Gwarów – Walonów cennych kruszców, w tym rud żelaza. Wędrując tą magiczną i tajemniczą ścieżką, dowiedzieć się także można o historii wydobywanego w Polsce przez Związek Radziecki uranu oraz zobaczyć dosyć obszerną ekspozycję dotyczącą górniczych technik wydobycia oraz geologii Sudetów.

- wycieczka piesza po Karpaczu - zwiedzanie miasta, m.in. Świątynia Wang - średniowieczny kościółek zbudowany bez użycia gwoździ, miejsce zaburzenia grawitacji, skocznia narciarska „Orlinek” o punkcie konstrukcyjnym K85, spacer po deptaku, skwer zdobywców, na którym odbijane są w brązie ślady butów zasłużonych polskich himalaistów.

NA ZAKOŃCZENIE
Dla każdego uczestnika coś miłego – uczestnicy otrzymają upominki, dyplomy, gadżety, oraz pamiątkowe, grupowe zdjęcie wszystkich uczestników.

W TRKACIE TURNUSU ZAPRASZAMY NA NASZEGO FACEBOOKA, GDZIE UMIESZCZANE BĘDĄ FOTOGRAFICZNE RELACJE Z KOLONII.


Uwaga: transport liczony z Łodzi, dla wyjazdów z innych miast cena może ulec zmianie (zmniejszeniu lub podwyższeniu).

2   1   6
Czytany 1011 razy Ostatnio zmieniany środa, 20 czerwiec 2018 14:18
redaktor

Najnowsze od redaktor