biuro@bentur.pl

Karpacz-Kowary-Ścięgny

KARPACZ-KOWARY-ŚCIĘGNY

WYCIECZKA – 3 DNI

1 dzień – wyjazd w godzinach rannych, przejazd do Karpacza: zwiedzanie Świątynia Wang (średniowieczny kościółek zbudowany na przełomie XIII w. bez użycia gwoździ), Skoczni narciarskiej „Orlinek” o punkcie krytycznym K-85, która posiada homologację FIS i należy do jednych z najnowszych średnich skoczni w Polsce, spacer po mieście. Przejazd do ośrodka, zakwaterowanie , obiadokolacja, nocleg.
2 dzień – śniadanie, przejazd do Kowar, zwiedzanie Parku Miniatur Zabytków Dolnego Śląska, w którym podziwiać można modele zamków, pałaców, klasztorów oraz ratuszy z terenu województwa. Powrót do ośrodka, obiadokolacja, nocleg.
3 dzień – śniadanie, wykwaterowanie z ośrodka, pobyt w Miasteczku Westernowym w Ścięgnach „Pod Kozią Skałą” czyli „Western City” gdzie można poznać życie prawdziwego Indianina: napad na bank, ujeżdżanie mechanicznego byka, poszukiwanie złota, pogonie i strzelaniny, pojedynek rewolwerowców, pokaz tańca indiańskiego lub kowbojskiego, pokaz scenki westernowej. Powrót w godzinach wieczornych.

Termin do ustalenia

Koszt: od 499 zł

Cena zawiera:
– zakwaterowanie 2 noclegi, wyżywienie
– transport autokarem
– usługę pilota/ przewodnika
– ubezpieczenie NNW
– bilety wstępu do zwiedzanych obiektów

Uwagi: Program można modyfikować wg potrzeb. Możliwość posiłku w drodze powrotnej. Cena nie obejmuje biletów wstępu.

Wyjazd skalkulowany z Łodzi, grupa min 40 osób.
Na życzenie przygotowujemy i kalkulujemy wyjazdy o dowolnym programie, ilości osób, ilości dni oraz miejscu wyjazdu.