biuro@bentur.pl

Bieszczady

SANOK-LESKO-USTRZYKI DOLNE-POLAŃCZYK-SOLINA

WYCIECZKA – 3 DNI

1 dzień – wyjazd w godzinach rannych, przejazd do Sanoka. Zwiedzanie Skansenu Etnograficznego, jednego z najpiękniejszych muzeów na wolnym powietrzu w Europie. Zgromadzono tu obiekty budownictwa drewnianego z okresu od XVII do XX wieku. Przejazd do ośrodka, zakwaterowanie ,obiadokolacja, nocleg.
2 dzień – śniadanie, przejazd Małą Pętlą Bieszczadzką – podziwianie pięknych krajobrazów Bieszczad oraz Zalewu Solińskiego, w trakcie postój w najciekawszych miejscowościach m.in. w Lesku – zwiedzanie dawnego zamku oraz synagogi wraz z kirkutem jednym z największych cmentarzy żydowskich na tych terenach, Ustrzykach Dolnych – spacer po miejscowości, zwiedzanie stacji kolejowej z końca XIX wieku, neogotyckiego kościołu i synagogi oraz Polańczyku – zwiedzanie dawnej Cerkwii św. Męczennicy Paraskewii z cudownym obrazem Matki Boskiej Łopieńskiej, powrót do ośrodka, obiadokolacja, nocleg.
3 dzień – śniadanie, wykwaterowanie, spacer po Solinie – zwiedzanie zapory, spacer tzw. „Bieszczadzkimi Krupówkami” z których rozpościera się cudowny widok na Zalew Soliński. Powrót w godzinach wieczornych.

Termin do ustalenia

Koszt: od 399 zł

Cena zawiera:
– zakwaterowanie 2 noclegi, wyżywienie
– transport autokarem
– usługę pilota/ przewodnika
– ubezpieczenie NNW

Uwagi:
– cena nie zawiera biletów wstępu,
Program można modyfikować wg potrzeb. 
Możliwość posiłku w drodze powrotnej.

Na każdej wycieczce prezent-niespodzianka dla dzieci.
Wyjazd skalkulowany z Łodzi, grupa min 40 osób + 3 osoby opieki bezpłatnie. Programy wycieczek oraz ich ceny są przykładowe na życzenie przygotowujemy i kalkulujemy. Wyjazdy o dowolnym programie, ilości osób, ilości dni oraz miejscu wyjazdu.