biuro@bentur.pl

Niemcy

BERLIN – POCZDAM – TROPICALNA WYSPA

WYCIECZKA – 3 DNI

1 dzień – wyjazd w godzinach porannych. Przyjazd do Berlina, zwiedzanie miasta z przewodnikiem, w programie m.in: spacer szerokim bulwarem „Pod Lipami”- Aleją Unter den Linden, Brama Brandenburska – dawny symbol Niemiec, fragmenty Muru Berlińskiego, Alexanderplatz – główny plac dawnego Berlina nazwany na cześć Aleksandra cara Rosji, Potsdamer Platz, Checkpoint Charlie, Pałac Charlottenburg (zwiedzanie ogrodów i zamku z zewnątrz), Reichstag, Kurfurstendamm – słynna promenada z licznymi sklepami. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.
2 dzień – śniadanie, przyjazd do Poczdamu, w programie m. in.: zwiedzanie wnętrz Pałacu Cecilienhof: miejsca Konferencji Poczdamskiej w 1945 r. Następnie spacer po ogrodach kompleksu pałacowego Sanssouci, gdzie znajduje się rokokowy Pałac Hohenzollernów oraz imponujący Nowy Pałac. Należy on do grupy pałaców i zespołów parkowych wpisanych na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
3 dzień – śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd na Tropical Island pod Berlinem – największy tropikalny park rozrywki i wypoczynku w Europie. Największa samonośna hala świata o wymiarach 360 metrów długości, 210 metrów szerokości i niewyobrażalne 107 metrów wysokości. Na wyspie panuje stała temperatura ok. 28 st. C. W ogromnej hali rośnie bujna tropikalna roślinność, znajdują się wspaniałe plaże, niebieska laguna, dżungla, baseny, autentyczne domy z 6 tropikalnych regionów świata. Wyjazd w drogę powrotną, przyjazd w godzinach nocnych.

Termin do ustalenia

Koszt: od 599 zł

Cena zawiera: transport, 2 noclegi, wyżywienie 2 posiłki, opieka pilota i przewodników lokalnych, ubezpieczenie

Cena nie zawiera: biletów wstępu koszt ok 50 Euro

Uwagi: Program można modyfikować wg potrzeb. Możliwość posiłku w drodze powrotnej.

Wyjazd skalkulowany z Łodzi, grupa min 40 osób.
Na życzenie przygotowujemy i kalkulujemy wyjazdy o dowolnym programie, ilości osób, ilości dni oraz miejscu wyjazdu.