biuro@bentur.pl

Małe Ciche

                                               
ZIMOWISKO 7-14 LAT

Opis miejscowości: Małe Ciche – miejscowości położona ok 4 km od Zakopanego. Słynie z bogatej infrastruktury narciarskiej. 2 nowoczesne koleje krzesełkowe o długości 1250 m i 750 m, a także kilka wyciągów orczykowych; trasy narciarskie są sztucznie naśnieżane i oświetlone.

Zakwaterowanie: Ośrodek Wypoczynkowy zlokalizowany jest w samym sercu Małego Cichego, które posiadając nową i bogatą infrastrukturę turystyczną, stanowi doskonałą alternatywę dla Zakopanego. Zakwaterowanie w pokojach 3,4,5 osobowych z łazienkami, TV. Najbliższy wyciąg orczykowy ok 400 m od ośrodka, stacja narciarska Małe Ciche oddalona jest 2 km od ośrodka. Na terenie obiektu znajduje się bogata infrstruktura: stołówka, świetlica z nagłośnieniem,  sala lustrzana, bilard, stół do tenisa stołowego, narciarnia z suszarnią na buty.

Wyżywienie:  śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja. Pierwszy posiłek kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek  śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną. Śniadanie i kolacja w formie bufetu.  Biesiada przy ognisku z pieczeniem kiełbasek.

Kadra: Profesjonalna, sprawdzona i starannie dobrana  Kadra pedagogiczna, która z pasją i zaangażowaniem zajmuje się dziećmi: Kierownik, wychowawcy (1 wychowawca na 15 uczestników), instruktor narciarstw/snowboardu.
Opieka medyczna: Pielęgniarka i lekarz pod telefonem na wezwanie.
Ubezpieczenie:  NW do kwoty 10.000 zł  w PZU

Transport:  Autokar  o wysokim standardzie, klasy LUX                                      

120251232  120250870  120253255

7    mSktkpTURBXy8yN2ZmZGIwMmZiNzAxMDU2NTYzMGFkOTE4Y2IzZjFlNi5qcGeSlQMCeM0EbM0CfJMFzQMgzQHC   gallery546c7984bbee34.64270345
 
NARCIARSKIE i SNOWBOARDOWE SZALEŃSTWO

5 dniowe szkolenie na wszystkich poziomach (od podstaw oraz doskonalenie nabytych umiejętności), uczestnicy podzieleni będą na grupy (10-15 os) ze względu na poziom zaawansowania, zajęcia odbywają się na bezpiecznym stoku, pod nadzorem doświadczonego instruktora czas zajęć na stoku w wymiarze 3-4 godziny dziennie, w zależności od warunków pogodowych i postępów Uczestników.
– Instruktorzy przeprowadzą również wykłady teoretyczne o zasadach bezpieczeństwa w górach oraz zapoznają Uczestników z Kodeksem Narciarskim i omówią technikę bezpiecznej jazdy.
– Dla najwytrwalszych i tych którzy dobrze radzą sobie z nartami wieczorna jazda.
Na zakończenie Tour de Ski – profesjonalne zawody z nagrodami, wręczenie pucharów oraz certyfikatów,
– na wyciągi dowozimy autokarem.
– Instruktorzy wybierają trasy narciarskie zależnie od warunków pogodowych oraz umiejętności dzieci,
REKREACJA i ZIMOWY CHILLOUT
Snow Rafting, czyli jazda w pontonie za skuterem śnieżnym niespotykane na co dzień połączenie pontonu oraz skutera śnieżnego. Na specjalnie przygotowanym terenie, skuter śnieżny prowadzony przez instruktora, będzie ciągnięty po wysokich zaspach śniegu,
Zimowa Rura – czyli długa na 5 metrów dmuchana rura, którą ciągnięta za skuterem śnieżnym stanowi nie lada wyzwanie dla siedzących dla niej uczestników, sztuką jest jak najdłużej utrzymać się na rurze,
Wodne szaleństwo – pobyt 3h na Termach Chochołowskich, termy to ponad 30 basenów zewnętrznych oraz wewnętrznych z wodą termalną.
Jazda figurowa na lodzie – czyli pobyt na lodowisku,
Zajęcia z Survivalu górskiego – spotkanie z Ratownikiem TOPR – nauka radzenia sobie w trudnych warunkach, bezpieczne poruszanie się po górach,
Snowcraft: biała integracja, gry i zabawy na śniegu, jazdy i zjazdy “na byle czym”, wielka bitwa śnieźna, Dzień Tropiciela – czym są tropy a czym ślady, rozpoznawanie tropów i śladów ptaków, zwierząt, poszukiwanie śladów “Wielkiej Stopy”, Dzień Eskimosa -nie tylko Eskimos potrafi – budowa iglo,
– szalone wieczory tematyczne: min. Bal Maskowy, Wampirów, Czar Par – czyli śluby kolonijne,
Zimowy kulig z góralskim ogniskiem z pieczeniem kiełbasek,

A TAKŻE WARSZTATY TANECZNE
ZUMBA i FITNESS: połączenie tańca i aerobiku, uczy pracy zespołowej, odpowiedzialności i zaufania. Podczas zajęć dzieci doskonalą koordynację ruchową i poczucie równowagi. Rozwija się ich kreatywność, dyscyplina.
– TBC – odmiana fitnessu, polegająca na rzeźbieniu mięśni całego ciała poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia ruchowe,
– BITWA NA TANIEC – taneczne zmagania uczestników, freestylowe pojedynki taneczne,
– finałowy pokaz na zakończenie,
ORAZ CIEKAWE WYCIECZKI:
– wycieczka po Zakopanem: zwiedzanie miasta: kościółek na Jaszczurówce, kompleks skoczni narciarskich Wielka i Mała Krokiew – teren skoków narciarskich, spacer po Krupówkach, cmentarz na Pęksowym Brzyzku,
wjazd i zajd kolejką linową na Gubałówkę – podziwianie panoramy Tatr

NA ZAKOŃCZENIE Dla każdego uczestnika coś miłego – uczestnicy otrzymają upominki, dyplomy, gadżety, oraz pamiątkowe grupowe zdjęcie wszystkich uczestników.

W TRKACIE TURNUSU ZAPRASZAMY NA NASZEGO FACEBOOKA, GDZIE UMIESZCZANE BĘDĄ FOTOGRAFICZNE RELACJE Z ZIMOWISKA.

DSC 0292 1024x683  Na sankach   1