biuro@bentur.pl

Ziemia Sandomierska

SANDOMIERZ-BARANÓW SANDOMIERSKI-KOPRZYWNICA-UJAZD-OPATÓW-KUROZWĘKI

WYCIECZKA – 3 DNI

1 dzień – wyjazd w godzinach rannych, przejazd do Sandomierza, zwiedzanie Rynku i zabytkowych kamienic, Bazyliki Katedralnej, wejście na Bramę Opatowską, spacer Podziemną Trasą Turystyczną oraz wąwozem Królowej Jadwigi. Przejazd do ośrodka, zakwaterowanie , obiadokolacja, nocleg.
2 dzień – śniadanie, przejazd do Baranowa Sandomierskiego, zwiedzanie renesansowego zamku, przejazd do Koprzywnicy, zwiedzanie romańskiego Zespołu Cysterskiego z XII w. Następnie zwiedzanie zamku Krzyżtopór w Ujeździe. Przejazd do Opatowa, zwiedzanie kolegiaty Św. Marcina oraz Zespołu Klasztornego Bernardynów. Powrót do ośrodka, obiadokolacja, nocleg.
3 dzień – śniadanie, wykwaterowanie z ośrodka. Wyjazd do jedynej w Polsce hodowli bizonów amerykańskich w Kurozwękach, kontakt ze zwierzętami, safari bryczkami, mini ZOO, zwiedzanie z przewodnikiem pałacu i ogrodów pałacowych. Powrót w godzinach wieczornych.

Termin do ustalenia

Koszt: od 369 zł

Cena zawiera:
– zakwaterowanie 2 noclegi, wyżywienie
– transport autokarem
– usługę pilota/ przewodnika
– ubezpieczenie NNW

Uwagi:
– cena nie zawiera biletów wstępu,
– Program można modyfikować wg potrzeb.
–  Możliwość posiłku w drodze powrotnej.

Na każdej wycieczce prezent-niespodzianka dla dzieci.
Wyjazd skalkulowany z Łodzi, grupa min 40 osób + 3 osoby opieki bezpłatnie. Programy wycieczek oraz ich ceny są przykładowe na życzenie przygotowujemy i kalkulujemy. Wyjazdy o dowolnym programie, ilości osób, ilości dni oraz miejscu wyjazdu.