biuro@bentur.pl

Poznań +Berlin+Poczdam

POZNAŃ + BERLIN + POCZDAM 

WYCIECZKA – 3 DNI

1 dzień – wyjazd w godzinach rannych, przejazd Poznania, spacer rozpoczyna się na Ostrowie Tumskim, a kończy na Starym Rynku. Trasa wiedzie przez najważniejsze i najbardziej znane miejsca w centrum miasta – Cytadela, ulica św. Marcin, Plac Wolności i pełen zabytków Stary Rynek, Fara z najwyższą wieżą w mieście. Przejazd do ośrodka, obiadokolacja, nocleg. 

2 dzień –śniadanie, przejazd do Niemiec do Poczdamu – zwiedzanie miasta z przewodnikiem min: kompleks pałacowo parkowy zwany „Pruskim Wersalem” – rezydencja Sanssouci, spacer po parku Sanssouci z nowym pałacem, oranżerią, belwederem, chińską herbaciarnią. Następnie przejazd do Nowego Ogrodu i zwiedzanie pałacu Cecilienhof – miejsce konferencji poczdamskiej. Spacer po starówce Poczdamu. Powrót do ośrodka, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień – śniadanie, wykwaterowanie z obiektu, przejazd do Berlina – zwiedzanie z przewodnikiem najciekawszych atrakcji Berlina: Alexanderplatz – główny plac dawnego Berlina nazwany na cześć Aleksandra cara Rosji, Wieża Telewizyjna – jedna z największych budowli miasta. Spacer szerokim bulwarem Aleją Unter den Linden, Brama Brandenburska – dawny symbol Niemiec, fragmenty Muru Berlińskiego,Reichstag, Tiergarten, Kurfurstendamm – słynna promenada z licznymi sklepami. Wyjazd z drogę powrotną. Powrót w godzinach nocno-porannych.

Termin do ustalenia

Koszt: od 599 zł

Cena zawiera:
– zakwaterowanie 2 noclegi, wyżywienie
– transport autokarem
– usługę pilota/ przewodnika
– ubezpieczenie NNW,

Uwagi: Program można modyfikować wg potrzeb. Możliwość posiłku w drodze powrotnej. Cena nie obejmuje biletów wstępu.

Wyjazd skalkulowany z Łodzi, grupa min 40 osób.
Na życzenie przygotowujemy i kalkulujemy wyjazdy o dowolnym programie, ilości osób, ilości dni oraz miejscu wyjazdu.