biuro@bentur.pl

Zakopane + Termalne Oravice

ZAKOPANE + TERMALNE ORAVICE

WYCIECZKA – 3 DNI

1 dzień – wyjazd w godzinach rannych, przejazd do Częstochowy. Zwiedzanie Sanktuarium Matki Bożej Królowej Polski na Jasnej Górze – modlitwa w Kaplicy Matki Bożej przed Cudownym Obrazem. Następnie przejazd do Krakowskich Łagiewnik i zwiedzanie Sanktuarium Bożego Miłosierdzia oraz Sanktuarium Jana Pawła II w którym znajduje się relikwia bł. Jana Pawła II: ampułka z krwią. Przejazd do ośrodka, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
2 dzień – śniadanie. Wyjazd do Kuźnic – dzielnicy Zakopanego, spacer po okolicy: Zespół Dworsko-Parkowy im. Hrabiego Zamoyskiego, symboliczny grób „nieznanego sługi”, pomnik Władysława Hasiora „Prometeusz rozstrzelany”, Księżówka – dom wypoczynkowy Episkopatu, w której nocował Jan Paweł II podczas pielgrzymki do Polski w 1997 roku oraz Wielka Krokiew – skocznia narciarska na której odbywają się zawody Pucharu Świata, czas wolny na Krupówkach. Wjazd i zjazd kolejką linową na/z Gubałówkę. Powrót do ośrodka, obiadokolacja, wieczorek taneczny, nocleg.
3 dzień – śniadanie. Przejazd na Słowację, pobyt na termalnych basenach w Oravicach. Kompleks składa się z 2 odkrytych basenów,temperatura wody sięga 32-37oC. Powrót w godzinach wieczornych.

Termin do ustalenia

Koszt: od 545 zł

Cena zawiera:
– zakwaterowanie 2 noclegi, wyżywienie
– transport autokarem
– usługę pilota/ przewodnika
– ubezpieczenie NNW,

Uwagi: Program można modyfikować wg potrzeb. Możliwość posiłku w drodze powrotnej. Cena nie obejmuje biletów wstępu.

Wyjazd skalkulowany z Łodzi, grupa min 40 osób.
Na życzenie przygotowujemy i kalkulujemy wyjazdy o dowolnym programie, ilości osób, ilości dni oraz miejscu wyjazdu.