biuro@bentur.pl

Zakopane

ZIELONA SZKOŁA – 5 DNI

Zakopane – miejscowość wypoczynkowo-turystyczna położona w sercu polskich Tatrach. Doskonałe miejsce do uprawiania sportów zimowych jak również rekreacji oraz wypoczynku. W Zakopanym organizowane są liczne imprezy regionalne, festyny.

W PROGRAMIE:
wycieczka autokarowa po Zakopanem: zwiedzanie miasta: kościółek na Jaszczurówce, Sanktuarium na Krzeptówkach, cmentarz zasłużonych na Pęksowym Brzysku, kompleks skoczni narciarskich, spacer po Krupówkach. Wjazd i zjazd kolejką linową na/z Gubałówkę,
wycieczka do Doliny Kościeliskiej – dolina leży na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego. Dolina Kościeliska uważana jest za jedną z najpiękniejszych dolin tatrzańskich. W górnej części doliny znajduje się schronisko turystyczne „Ornak” (1100 m n.p.m.).
– wycieczki piesze po okolicy,
– dyskoteka
– zajęcia sportowe
– turniej tenisa stołowego
– ognisko z pieczeniem kiełbasek
– w drodze powrotnej krótki spacer po Krakowie: Stary Rynek, Kościół Mariacki, Sukiennice, Barbakan

Termin do ustalenia

Koszt: od 625 zł

Cena zawiera:
– zakwaterowanie 4 noclegi w ośrodku wypoczynkowym o dobrym standardzie, położonym w okolicach Zakopanego. Pokoje 3, 4, 5-osobowe z łazienkami. Na terenie obiektu znajduje się stołówka, sala kominkowa, ping-pong, miejsce na ognisko.
– wyżywienie 3 posiłki dziennie – od kolacji w dniu przyjazdu do śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną
– transport autokarem,
– usługę pilota/ przewodnika
– ubezpieczenie NNW,
– bilety wstępu do zwiedzanych obiektów

Uwaga: Program można modyfikować wg potrzeb.

Na każdej wycieczce prezent-niespodzianka dla dzieci
Wyjazd skalkulowany z Łodzi, grupa min 40 osób + 3 osoby opieki bezpłatnie. Programy wycieczek oraz ich ceny są przykładowe na życzenie przygotowujemy i kalkulujemy wyjazdy o dowolnym programie, ilości osób, ilości dni oraz miejscu wyjazdu.