biuro@bentur.pl

Wrocław-Kudowa-Skalne Miasto

WROCŁAW-KUDOWA ZDRÓJ-SKALNE MIASTO

WYCIECZKA – 3 DNI

1 dzień – wyjazd w godzinach rannych, przejazd do Wrocławia, spacer po Starym Mieście, Ratusz z zegarem słonecznym, Plac Solny, Ostrów Tumski, Leopoldina – Uniwersytet Wrocławski. Dalszy przejazd w rejon Kotliny Kłodzkiej. Zakwaterowanie w ośrodku, obiadokolacja, nocleg.
2 dzień – śniadanie, zwiedzanie Kudowy Zdrój, spacer po Parku Zdrojowym z Pijalnią Wód Mineralnych, deptaku, zwiedzanie Kaplicy Czaszek w Czermnej – kaplica, której ściany i sklepienie wyłożone są czaszkami i kośćmi, unikalne dzieło kultury religijnej, jedyne tego typu w Polsce (jedno z trzech w Europie). Powrót do ośrodka, obiadokolacja, wieczorek taneczny, nocleg.
3 dzień – śniadanie, wykwaterowanie z ośrodka, przejazd do Czech, zwiedzanie jednego ze słynniejszych skalnych miast Skały Adrszpasko-Teplickie. Skalne miasto to labirynt skalny, zespół skalnych form ukształtowania powierzchni Ziemi: skałek, ambon, baszt czy grzybów skalnych itp., Skupionych w pobliżu siebie i oddzielonych wąskimi rozpadlinami. Wyjazd w kierunku Polski. Powrót w godzinach wieczornych.

Termin do ustalenia

Koszt: od 569 zł

Cena zawiera:
– zakwaterowanie 2 noclegi, wyżywienie
– transport autokarem
– usługę pilota/ przewodnika
– ubezpieczenie NNW,

Uwagi: Program można modyfikować wg potrzeb. Możliwość posiłku w drodze powrotnej. Cena nie obejmuje biletów wstępu.

Wyjazd skalkulowany z Łodzi, grupa min 40 osób.
Na życzenie przygotowujemy i kalkulujemy wyjazdy o dowolnym programie, ilości osób, ilości dni oraz miejscu wyjazdu.