biuro@bentur.pl

Wisła Pełna Niespodzianek

ZIELONA SZKOŁA – 5 DNI

Beskidy to pasmo górskie w Karpatach Zewnętrznych o szerokości ok. 50-70 km i długości ok. 600 km. Są to najmłodsze polskie góry, żyje tam wiele gatunków roślin i zwierząt. Na terenie gór utworzono 11 parków narodowych. Najpopularniejsze miejscowości regionu to Wisła, Ustroń, Szczyrk, Żywiec i wiele innych. 

W PROGRAMIE:
wycieczka do Ustronia, pobyt w Leśnym Parku Niespodzianek: na rozległym terenie parku na łonie przyrody można podziwiać, karmić i głaskać różnego gatunku zwierzęta i ptaki min. drapieżne orły, sokoły, jastrzębie, jelenie, sarny, daniele.
wycieczka po Wiśle: zwiedzanie „kolebki Adama Małysza”, zwiedzanie Muzeum Narciarstwa – zgromadzono tutaj zabytkowe rodzaje nart z autografami Piotra Fijasa, Adama Małysza, zwiedzanie skoczni narciarskiej, przejazd obok domu Małysza.
– wycieczki piesze po okolicy
– dyskoteka
– ognisko z pieczeniem kiełbasek
– zajęcia sportowe

Termin do ustalenia

Koszt: od 619 zł

Cena zawiera:
– zakwaterowanie 4 noclegi w ośrodku wypoczynkowym o dobrym standardzie, położonym w Wiśle. Pokoje 2, 3, 4, 5-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, TV. Na miejscu stołówka, sala kominkowa, ping-pong, miejsce na ognisko.
– wyżywienie 3 posiłki dziennie – od kolacji w dniu przyjazdu do śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną
– transport autokarem,
– usługę pilota/ przewodnika
– ubezpieczenie NNW,
– bilety wstępu do zwiedzanych obiektów

Uwaga: Program można modyfikować wg potrzeb.

Na każdej wycieczce prezent-niespodzianka dla dzieci
Wyjazd skalkulowany z Łodzi, grupa min 40 osób + 3 osoby opieki bezpłatnie. Programy wycieczek oraz ich ceny są przykładowe na życzenie przygotowujemy i kalkulujemy wyjazdy o dowolnym programie, ilości osób, ilości dni oraz miejscu wyjazdu.