biuro@bentur.pl

Wilno-Kowno-Troki

WILNO-KOWNO-TROKI

WYCIECZKA – 4 DNI

1 dzień – wyjazd w godzinach rannych, przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – śniadanie, przejazd do Wilna, zwiedzanie miasta m.in.: kościół św. Piotra i Pawła na Antokolu z przepiękną fasadą, Góra Trzech Krzyży -podziwianie panoramy miasta. Spacer po wileńskiej starówce: plac Katedralny, katedra św. Stanisława z grobami królewskimi, plac Ratuszowy, Pałac Prezydencki, Uniwersytet Wileński, klasztor i cerkiew św. Ducha, kościół św. Teresy, Ostra Brama – w jednej z kapliczek znajduje się cudowny obraz Matki Boskiej. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

3 dzień -śniadanie, dalsze zwiedzanie Wilna: cmentarz na Rossie, kościół św. Anny, perełka architektoniczna, o której Napoleon powiedział: „Ten kościół mógłbym na rękach zanieść do Paryża”, kościół Bernardyński, pomnik i muzeum A. Mickiewicza, kościół św. Kazimierza, Wzgórze Gedymina. Przejazd do Trok, zwiedzanie średniowiecznej rezydencji książęcej. Zwiedzanie zamku Wielkich Książąt Litewskich. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

4 dzień – śniadanie, przejazd do Kowna, zwiedzanie miasta m.in. starówka, ruiny zamku, ratusz, katedra św. Piotra i Pawła, Dom Perkuna, spacer po Alei Wolności. Następnie przejazd do . W zależności od decyzji przełożonego, W godzinach wieczornych wyjazd w kierunku granicy polsko–litewskiej. Powrót do Polski w godzinach nocnych.

Termin do ustalenia

Koszt: od 799  zł

Cena zawiera: transport, 3 noclegi, wyżywienie 2 posiłki, opieka pilota i przewodników lokalnych, ubezpieczenie

Cena nie zawiera: biletów wstępu koszt ok 30Euro

Uwagi: Program można modyfikować wg potrzeb. Możliwość posiłku w drodze powrotnej.

Wyjazd skalkulowany z Łodzi, grupa min 40 osób.
Na życzenie przygotowujemy i kalkulujemy wyjazdy o dowolnym programie, ilości osób, ilości dni oraz miejscu wyjazdu.