Wydrukuj ofertę
piątek, 14 listopad 2014 07:41

Warszawa

Napisane przez 
Oceń ten ofertę
(0 głosów)

WYCIECZKA  -  3 DNI


1 dzień - wyjazd w godzinach porannych, przejazd do Warszawy,
wejście do Centrum Nauki Kopernik - założone zostało w 2005 r. Jego celem jest promowanie nowoczesnej komunikacji naukowej. Można poznawać tu prawa nauki poprzez samodzielne przeprowadzanie doświadczeń na interaktywnych wystawach. Następnie wejście na Stadion Narodowy: droga piłkarza bez tajemnic, strefa zawodnicza, zakamarki piłkarskiej szatni, wejście na płytę boiska, sala konferencyjna..
Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień - śniadanie, zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem lokalnym: spacer Traktem Królewskim (bez zwiedzania wnętrz): m.in.: Kancelaria Premiera, Sejm RP, "dzielnica ambasad", pomnik Mikołaja Kopernika, Uniwersytet Warszawski, Pałac Prezydencki. Spacer po Starym Mieście (bez zwiedzania wnętrz): pl. Zamkowy, Kolumna Zygmunta, Katedra św. Jana, Rynek Starego Miasta, Barbakan, mury obronne, pomnik Małego Powstańca, Grób Nieznanego Żołnierza. Następnie wejście do Muzeum Powstania Warszawskiego - muzeum mieści się w dawnej Elektrowni Tramwajów Miejskich, zostało otwarte w przeddzień 60. rocznicy wybuchu powstania, 31 lipca 2004. Jest wyrazem hołdu warszawiaków wobec tych, którzy walczyli i ginęli za wolną Polskę i jej stolicę.Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień - śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, dalsze zwiedzanie z przewodnikiem: Cmentarz Powązkowski – zabytkowa nekropolia Warszawy, cmentarz położony na terenie obecnej dzielnicy Wola. Wśród ok. 1 miliona osób, pochowanych jest bardzo wielu znanych i zasłużonych Polaków i Polek. Następnie przejazd do Łazienek Królewskich – spacer po zespole parkowym założony w XVIII w z inicjatywy króla Stanisława Augusta. Park jest miejscem licznych wydarzeń o charakterze kulturalnym, naukowym, rozrywkowym i sportowym, a także ulubionym miejscem spacerów warszawiaków. Obiad. Wyjazd w drogę powrotną
Powrót w godzinach wieczornych.

Termin: do ustalenia

Koszt: od 449 zł/os

Cena zawiera:
- transport autokarem
- 2 noclegi,
- śniadania i obiadokolacje,
- usługę pilota/ przewodnika
- ubezpieczenie NNW

Uwagi: Program można modyfikować wg potrzeb. Możliwość posiłku w drodze powrotnej. Cena nie obejmuje biletów wstępu.
Wyjazd skalkulowany z Łodzi, grupa min 40 osób.
Na życzenie przygotowujemy i kalkulujemy wyjazdy o dowolnym programie, ilości osób, ilości dni oraz miejscu wyjazdu.

Czytany 1931 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 31 październik 2017 12:44
redaktor

Najnowsze od redaktor