biuro@bentur.pl

Warszawa+Muzeum Historii Żydów

WARSZAWA – MUZEUM HISTORII ŻYDÓW POLSKICH

WYCIECZKA – 1 DZIEŃ

Wyjazd w godzinach rannych, przejazd do Warszawy. Wizyta w MUZEUM HISTORII ŻYDÓW POLSKICH – które jest jednym z najnowocześniejszych muzeów w Polsce. Prezentuje tysiąc lat współistnienia Żydów i Polaków w 8 interaktywnych galeriach, a każda z nich poświęcona jest innemu okresowi. Począwszy od osadnictwa Żydów, aż do współczesnych czasów i stopniowego odrodzenia społeczności polskich Żydów po upadku komunizmu w 1989 roku.
Następnie spacer po Starym Mieście: pl. Zamkowy, Zamek Królewski, Kolumna Zygmunta, Rynek Starego Miasta, Barbakan, mury obronne, pomnik Małego Powstańca. Spacer Traktem Królewskim na trasie m.in.: Kancelaria Premiera, Sejm RP, „dzielnica ambasad”, pomnik Mikołaja Kopernika, Uniwersytet Warszawski, Pałac Prezydencki. Pl. Marszałka Józefa Piłsudskiego: Grób Nieznanego Żołnierza, Ogród Saski. Powrót w godzinach wieczornych.

Termin do ustalenia

Koszt: od 90 zł

Cena zawiera:
– transport autokarem
– usługę pilota/ przewodnika
– ubezpieczenie NNW

Uwagi:
– cena nie zawiera biletów wstępu,
– Program można modyfikować wg potrzeb.
– Możliwość posiłku.

Na każdej wycieczce prezent-niespodzianka dla dzieci.
Wyjazd skalkulowany z Łodzi, grupa min 40 osób + 3 osoby opieki bezpłatnie. Programy wycieczek oraz ich ceny są przykładowe na życzenie przygotowujemy i kalkulujemy. Wyjazdy o dowolnym programie, ilości osób, ilości dni oraz miejscu wyjazdu.