Wydrukuj ofertę
piątek, 14 grudzień 2018 10:16

Turnus Rehabilitacyjny-Ustka Wyróżniony

Napisane przez 
Oceń ten ofertę
(0 głosów)                                                                                              USTKA

                                Termin: 12.09-26.09.2020, cena 1880 zł 
           
                                                 Termin: 26.09-10.10.2020, cena 1590 zł

Zakwaterowanie:
Ośrodek rehabilitacyjny Hotel Ustka położony jest nad samym morzem, ok. 50m do plaży i otoczony jest pięknym lasem z dużym rekreacyjnym terenem wokół. Obiekt oferuje zakwaterowanie w pokojach 2,3,4 – osobowych, odremontowanych z nowoczesnym i przytulnym wyposażeniem lub w pokojach typu standard. Wszystkie pokoje są z balkonem, łazienką, TV-Sat, telefonem, oraz sprzętem plażowym. Dla gości udostępnione zostały oświetlany kort tenisowy, boisko do koszykówki, miejsce na ognisko, wypożyczalnia rowerów i sprzętu do nordic-walking, biblioteka hotelowa, plac zabaw dla dzieci, klimatyzowana kawiarnia, bilard, stół do ping-ponga, monitorowany parking. Obiekt został przystosowany do obsługi osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Wyżywienie: 3 x dziennie, śniadania i kolacje w formie stołu szwedzkiego.

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie.

Rehabilitacja prowadzona jest z zakresu chorób i schorzeń: narządu ruchu (z wyłączeniem osób na wózkach inwalidzkich),wzroku, oddechowego, oddechowego, układu pokarmowego, moczowo – płciowego, przemiany materii, układu krwiotwórczego, endokrynologicznych, metabolicznych, zaburzeń rozwoju, osób z cukrzycą, z padaczką, z chorobą psychiczną .
Zabiegi: 2 zabiegi dziennie w dni robocze, w okresie od listopada do marca - 3 zabiegi dziennie (oprócz turnusu świątecznego).


Program KO. m.in. 2 wieczorki taneczne przy zespole z poczęstunkiem, karaoke, wieczory grillowe przy muzyce mechanicznej, biesiadę żeglarską przy ognisku z koncertem szant, pilates, joga, nordic-walking, recital muzyczny, prelekcje, pokazy.


Transport:  autokar lub bus, koszt 170 zł (w obie strony)


Uwaga:  Obiekt akceptuje zwierzęta domowe, opłata 20 zł/doba - Doba hotelowa trwa od godz. 16:00 do godz. 10:00

Warunkiem uczestnictwa w turnusie rehabilitacyjnym jest: "Wniosek Lekarza o Skierowanie na Turnus Rehabilitacyjny" i "Informacja o stanie zdrowia". Brak orzeczenia powoduje naliczenie do ceny 8% VAT.


      


Czytany 3087 razy Ostatnio zmieniany środa, 22 kwiecień 2020 07:45
redaktor

Najnowsze od redaktor