Wydrukuj ofertę
poniedziałek, 17 wrzesień 2018 09:27

Turnus Rehabilitacyjny- Kudowa Zdrój Wyróżniony

Napisane przez 
Oceń ten ofertę
(0 głosów)


                                     Kudowa Zdrój 

                               Termin:  16.06 - 30.06.2020 r cena 1870 zł
                                                
                                                                 
                                                            
Zakwaterowanie:
Ośrodek Wypoczynkowy „RAJSKI DOM„ jest budynkiem zabytkowym położonym w centrum kurortu w spokojnej okolicy w niedalekiej odległości od Parku Zdrojowego i Pijalni Wód Mineralnych. Doskonałe walory przyrodo-lecznicze, malownicze szlaki rowerowe i turystyczne, unikalne obiekty muzealne i kulturowe oraz sąsiedztwo granicy z Czechami powoduje, że Kudowa Zdrój cieszy się zasłużonym zainteresowaniem zarówno wśród kuracjuszy jak i turystów. Zakwaterowanie w pokojach 2-, 3-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Wszystkie pokoje wyposażone są w TV SAT, radio. Na miejscu: sala klubowa, biblioteka, sauna, gabinet masażu, grill, 2 altany rekreacyjne, bezpłatny parking, Internet Wi-Fi.

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie, od obiadu w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu. Diety: cukrzycowa, lekkostrawna, wątrobowa, bezglutenowa, bezmleczna.

Rodzaje dysfunkcji, które można leczyć w obiekcie: z chorobami neurologicznymi, z chorobami wymagającymi leczenia dietami eliminacyjnymi, z chorobą psychiczną, z cukrzycą, z dysfunkcją narządu ruchu, z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, z padaczką, z upośledzeniem umysłowym, ze schorzeniami układu krążenia, ze schorzeniami układu oddechowego.

Zabiegi: zabiegi rehabilitacyjne wg wskazań lekarza - 20 zabiegów.

Program KO: aktywna turystyka i rozrywka, zajęcia rekreacyjne, imprezy kulturalne organizowane w Uzdrowisku i okolicach. Możliwość korzystania z krytych basenów oraz innych atrakcji Aqua Parku „Wodny Świat" i Jaskini solno-jodowej. Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych dodatkowo płatnych.

Transport: dojazd własny

Uwagi:
-Dopłata do pokoju 1-osobowego 30% ceny turnusu.
-Dzieci od 3 do 7 lat z ½ wyżywienia zniżka 200 zł
-Cena nie zawiera opłaty uzdrowiskowej.
-Parking bezpłatny
-Zakwaterowanie od 13.00, wykwaterowanie do 12.00.

Warunkiem uczestnictwa w turnusie rehabilitacyjnym jest: "Wniosek Lekarza o Skierowanie na Turnus Rehabilitacyjny" i "Informacja o stanie zdrowia". Brak orzeczenia powoduje naliczenie do ceny 8% VAT.

2  3  4
Czytany 833 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 18 maj 2020 10:19
redaktor

Najnowsze od redaktor