Wydrukuj ofertę
wtorek, 11 październik 2016 09:14

Turnus Rehabilitacyjny-Zakopane Wyróżniony

Napisane przez 
Oceń ten ofertę
(0 głosów)

ZAK0PANE

Terminy: 11.07-25.07.2020, 25.07-08.08.2020, 08.08-22.08.2020

cena 1890 zł 


Zakwaterowanie: Ośrodek Zakopiec to nowocześnie wyposażony obiekt z windą, który doskonale sprzyja wypoczynkowi, regeneracji sił, obcowaniu z pięknem Tatr oraz kulturą tego słynnego regionu. Oferuje 120 miejsc noclegowych w komfortowo wyposażonych pokojach 2,3-osobowych przystosowanych również pod kątem gości o specjalnych wymaganiach, m.in. poruszających się na wózku oraz przestronnych studiach idealnych dla pobytów rodzinnych. Każdy pokój wyposażony jest w TV, radio, łazienkę z prysznicem, większość posiada balkony oraz dostęp do Internetu. Do dyspozycji gości urokliwa jadalnia w stylu regionalnym z kominkiem, w której serwowane są pyszne posiłki domowe. W ramach aktywnego wypoczynku przygotowano mini siłownię (wiosła, rowerek, atlas, stepper, maty do ćwiczeń) oraz wielofunkcyjną salę, umożliwiającą przeprowadzenie szkoleń, konferencji z pełnym wyposażeniem technicznym, zorganizowanie wieczorków tanecznych, seansów filmowych, zajęć ruchowych i wielu innych atrakcji. Z myślą o najmłodszych Gościach udostępniono kącik zabaw oraz stół do ping-ponga, kije do Nordic Walking'u. Aby zapewnić komfortowy wypoczynek przygotowano duży zielony teren rekreacyjny z miejscem na ognisko, ławeczkami, huśtawką, piaskownicą, leżakami.

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie, od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu, 

Rodzaje dysfunkcji, które można leczyć w obiekcie: schorzenia neurologiczne, układu krwiotwórczego, moczowo-płciowego, układu pokarmowego, chorobę psychiczną, cukrzycę, z dysfunkcją narządu ruchu, z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, układu krążenia, układu oddechowego, z upośledzeniem umysłowym, z wadami postawy,z alergią, kobiety po mastektomii.

Zabiegi: 20 zabiegów rehabilitacyjnych: hydroterapia kończyn górnych oraz dolnych, masaże na łóżku masującym Ceragem, magnetoterapia, elektroterapia, światłoterapia, inhalacje, rehabilitacja ruchowa, aerobic, Nordic Walking z instruktorem

Program KO: zwiedzanie Zakopanego i muzeów (bilety wstępu dodatkowo płatne), ognisko, bingo z nagrodami, karaoke, wieczorek taneczny, seanse filmowe.

Transport: dojazd własny

Uwagi:
-dziecko do lat 3 (bez świadczeń) – 15 zł/doba.
-dziecko do lat 12 - 10% rabatu - pół porcji żywieniowej, zakwaterowanie jako druga osoba w pokoju.
-dziecko do lat 12 - 20% rabatu - pół porcji żywieniowej, zakwaterowanie jako trzecia osoba w pokoju.
-opiekun bez zabiegów 80 zł zniżki.
-Cena nie zawiera opłaty uzdrowiskowej.
-Parking bezpłatny.
-Zakwaterowanie od 15.00, wykwaterowanie do 10.00.

Warunkiem uczestnictwa w turnusie rehabilitacyjnym jest: "Wniosek Lekarza o Skierowanie na Turnus Rehabilitacyjny" i "Informacja o stanie zdrowia". Brak orzeczenia powoduje naliczenie do ceny 8% VAT.

            

Czytany 3527 razy Ostatnio zmieniany środa, 22 kwiecień 2020 07:53
redaktor

Najnowsze od redaktor