biuro@bentur.pl

Trójmiasto

GDAŃSK-SOPOT-GDYNIA-MALBORK

WYCIECZKA – 3 DNI

1 dzień – wyjazd w godzinach rannych, przejazd do Gdańska: Spacer od Bramy Złotej przez ulicę Długą, Długi Targ do Bramy Zielonej, przejście Długim Pobrzeżem do Żurawia, przejście uliczką Mariacką do Bazyliki Mariackiej (zwiedzanie wnętrz). Przejazd do Oliwy – Zwiedzanie wnętrz Katedry Oliwskiej, wysłuchanie koncertu na zabytkowych organach z ruchomymi figurkami. Spacer po Parku Oliwskim gdzie znajdują się rzadkie gatunki drzew. Przejazd do ośrodka, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
2 dzień – śniadanie, przejazd do Sopotu spacer ul. Bohaterów Monte Cassino do najdłuższego drewnianego Molo (wejście na Molo). Przejazd do Gdyni – spacer po Porcie, zwiedzanie wnętrz statku-muzeum „Dar Pomorza”, powrót do ośrodka, obiadokolacja, nocleg.
3 dzień – śniadanie, wykwaterowanie z ośrodka, przejazd do Malborka. Zwiedzanie z przewodnikiem Zamku Krzyżackiego, który jest jedną z największych twierdz średniowiecznych. Powrót w godzinach wieczornych.

Termin do ustalenia

Koszt: od 399 zł

Cena zawiera:
– zakwaterowanie 2 noclegi, wyżywienie
– transport autokarem
– usługę pilota/ przewodnika
– ubezpieczenie NNW

Uwagi:
– cena nie zawiera biletów wstępu,
– Program można modyfikować wg potrzeb. 
– Możliwość posiłku w drodze powrotnej.

Na każdej wycieczce prezent-niespodzianka dla dzieci.
Wyjazd skalkulowany z Łodzi, grupa min 40 osób + 3 osoby opieki bezpłatnie. Programy wycieczek oraz ich ceny są przykładowe na życzenie przygotowujemy i kalkulujemy. Wyjazdy o dowolnym programie, ilości osób, ilości dni oraz miejscu wyjazdu.