biuro@bentur.pl

Praga

KLASYCZNA PRAGA

WYCIECZKA  –  3 DNI

1 dzień – wyjazd w godzinach. rannych, przyjazd do Pragi. Zwiedzanie miasta: spacer po żydowskim mieście, Rynek Staromiejski z pomnikiem Jana Husa, ratusz z XV–wiecznym zegarem astronomicznym, zwanym „Orlojem”. Przejście na plac Wacława, pomnik św. Wacława. Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.
2 dzień – śniadanie, dalsze zwiedzanie Pragi: klasztor na Strachovie, panorama miasta, Hradczany: Zamek Praski, ogrody królewskie, bazylika św. Jerzego, katedra św. Wita. Przejście na Małą Stranę. Obiadokolacja. Wieczorny spektakl „Tańczących Fontann”- „Światło, woda, dźwięk” kompleks fontann podświetlonych wszystkimi kolorami tęczy opadających i wznoszących się w rytmie muzyki. Powrót do hotelu, nocleg.
3 dzień – śniadanie, wyjazd do Kutnej Hory, miasteczka nazywanego w średniowieczu „srebrnym skarbcem królestwa”. Zwiedzanie katedry św. Barbary, dawnej mennicy królewskiej z kolekcją słynnych monet oraz oryginalnego kościoła cmentarnego „Kostnicy”.Wyjazd w kierunku Polski, powrót w godzinach wieczornych.

Termin do ustalenia

Koszt: od 699 zł

Cena zawiera: transport, 2 noclegi, wyżywienie 2 posiłki, opieka pilota i przewodników lokalnych, ubezpieczenie.

Cena nie zawiera: biletów wstępu koszt ok 50 Euro

Uwagi: Program można modyfikować wg potrzeb. Możliwość posiłku w drodze powrotnej.

Wyjazd skalkulowany z Łodzi, grupa min 40 osób.
Na życzenie przygotowujemy i kalkulujemy wyjazdy o dowolnym programie, ilości osób, ilości dni oraz miejscu wyjazdu.