biuro@bentur.pl

Podlasie + Wilno

PODLASIE + WILNO

WYCIECZKA – 3 DNI

1 dzień – wyjazd w godzinach rannych, przejazd do Grabarki. Zwiedzanie prawosławnego sanktuarium ze wzgórzem pokutników z licznymi krzyżami wotywnymi. Przejazd do Kruszynian i Bohonik. Zwiedzanie meczetów oraz mizarów – cmentarzy muzułmańskich. Przejazd do Sokółki, zwiedzanie Sokólskiego Muzeum Społecznego – dział tatarski. Przejazd do ośrodka, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
2 dzień – śniadanie, wyjazd do Wilna, zwiedzanie miasta – Ostra Brama, Cmentarz na Rossie, Uniwersytet Wileński, Góra Trzech Krzyży. Zwiedzanie Muzeum Adama Mickiewicza i Katedry, wizyta na Wieży Telewizyjnej, podziwianie panoramy miasta. Powrót do ośrodka, obiadokolacja, wieczorek taneczny, nocleg.
3 dzień – śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Augustowa, rejs statkiem po Jeziorach Augustowskich, zwiedzanie kościółka na wodzie w Studzienicznej. Przejazd do Białegostoku. Spacer po centrum miasta: wspaniały barokowy Pałac Branickich z uroczym parkiem francuskim, deptak, stary kościół farny – katedra. Powrót w godzinach wieczornych.

Termin do ustalenia

Koszt: od 599 zł

Cena zawiera:
– zakwaterowanie 2 noclegi, wyżywienie
– transport autokarem
– usługę pilota/ przewodnika
– ubezpieczenie NNW,

Uwagi: Program można modyfikować wg potrzeb. Możliwość posiłku w drodze powrotnej. Cena nie obejmuje biletów wstępu.

Wyjazd skalkulowany z Łodzi, grupa min 40 osób.
Na życzenie przygotowujemy i kalkulujemy wyjazdy o dowolnym programie, ilości osób, ilości dni oraz miejscu wyjazdu.