Wydrukuj ofertę
poniedziałek, 03 listopad 2014 09:31

Warszawa+Muzeum Historii Żydów

Napisane przez 
Oceń ten ofertę
(0 głosów)

WARSZAWA - MUZEUM HISTORII ŻYDÓW POLSKICH

WYCIECZKA - 1 DZIEŃ

Wyjazd w godzinach rannych, przejazd do Warszawy. Wizyta w MUZEUM HISTORII ŻYDÓW POLSKICH - które jest jednym z najnowocześniejszych muzeów w Polsce. Prezentuje tysiąc lat współistnienia Żydów i Polaków w 8 interaktywnych galeriach, a każda z nich poświęcona jest innemu okresowi. Począwszy od osadnictwa Żydów, aż do współczesnych czasów i stopniowego odrodzenia społeczności polskich Żydów po upadku komunizmu w 1989 roku.
Następnie spacer po Starym Mieście: pl. Zamkowy, Zamek Królewski, Kolumna Zygmunta, Rynek Starego Miasta, Barbakan, mury obronne, pomnik Małego Powstańca. Spacer Traktem Królewskim na trasie m.in.: Kancelaria Premiera, Sejm RP, "dzielnica ambasad", pomnik Mikołaja Kopernika, Uniwersytet Warszawski, Pałac Prezydencki. Pl. Marszałka Józefa Piłsudskiego: Grób Nieznanego Żołnierza, Ogród Saski. Powrót w godzinach wieczornych.

Termin do ustalenia

Koszt: od 73 zł

Cena zawiera:
- transport autokarem
- usługę pilota/ przewodnika
- ubezpieczenie NNW

Uwagi:
- cena nie zawiera biletów wstępu,
- Program można modyfikować wg potrzeb.
- Możliwość posiłku.

Na każdej wycieczce prezent-niespodzianka dla dzieci.
Wyjazd skalkulowany z Łodzi, grupa min 40 osób + 3 osoby opieki bezpłatnie. Programy wycieczek oraz ich ceny są przykładowe na życzenie przygotowujemy i kalkulujemy. Wyjazdy o dowolnym programie, ilości osób, ilości dni oraz miejscu wyjazdu.

Czytany 1835 razy Ostatnio zmieniany piątek, 30 październik 2015 07:43
redaktor

Najnowsze od redaktor