biuro@bentur.pl

Murzasichle


ZIELONA SZKOŁA – 5 DNI

Murzasichle – miejscowość wypoczynkowa położona w polskich Tatrach, ze względu na walory klimatyczno-przyrodnicze jest idealnym miejscem do czynnego i biernego wypoczynku. Wzniesienia i stoki Galicowej Grapy są doskonałym miejscem do uprawiania turystyki wysokogórskiej i pieszej. Bliskość Zakopanego pozwala na odbywanie wycieczek turystyczno-krajoznawczych.

Termin do uzgodnienia

Cena od 625 zł

Cena zawiera:
– zakwaterowanie: Ośrodek wypoczynkowy o dobrym standardzie, obiekt położony w Murzasichlu. Pokoje 2, 3, 4, 5-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, TV. Na miejscu stołówka, sala kominkowa, ping-pong, miejsce na ognisko.
– wyżywienie: trzy posiłki dziennie (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną).
– transport
– opiekę pilota/przewodnika,
– ubezpieczenie NNW

Program pobytu:
– wycieczka autokarowa po Zakopanem: zwiedzanie miasta: kościółek na Jaszczurówce, Sanktuarium na Krzeptówkach, cmentarz zasłużonych na Pęksowym Brzysku, kompleks skoczni narciarskich, spacer po Krupówkach. Wjazd i zjazd kolejką linową na/z Gubałówkę,
– wycieczka do Doliny Kościeliskiej – dolina leży na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego. Dolina Kościeliska uważana jest za jedną z najpiękniejszych dolin tatrzańskich. W górnej części doliny znajduje się schronisko turystyczne „Ornak” (1100 m n.p.m.).
– spotkanie z Gawędziarzem Góralskim – zapoznanie z folklorem góralskim, gwarą, strojami i humorem, zapoznanie z tradycją i sztuką ludową,
– w drodze powrotnej krótki spacer po Krakowie: Stary Rynek, Kościół Mariacki, Sukiennice, Barbakan
– wycieczki piesze po okolicy,
– dyskoteka
– zajęcia sportowe
– turniej tenisa stołowego
– ognisko z pieczeniem kiełbasek
– zajęcia dydaktyczne prowadzone przez wychowawców

Cena nie zwiera biletów wstępu do zwiedzanych obiektów koszt ok. 20 zł/os.