biuro@bentur.pl

Militarny Łukęcin

 ZIELONA SZKOŁA – 5 DNI

Łukęcin to mała miejscowość wypoczynkowa między Pobierowem a Dziwnowem. Zlokalizowana wśród lasu iglastego oddzielającego morze od miejscowości, dodając powietrzu żywicznych aerozoli, jakie razem z morskim jodem pozytywnie wpływają na nasz układ oddechowy.

W PROGRAMIE:
wycieczka do Świnoujścia: Park Zdrojowy, spacer Nadmorską Promenadą, wejście na latarnię morską. Wizyta w Forcie Gerharda – zwany również Fortem Wschodnim, to jeden z fortów Twierdzy Świnoujście.
wycieczka do Trzęsacza – ruiny Kościoła na skarpie oraz 15 południk.
wycieczka do Międzyzdrojów – Promenada Gwiazd, ławeczka Zbigniewa Holoubka, molo, Hotel Amber Baltic, następnie przejazd do Wolińskiego Parku Narodowego: Turkusowe Jezioro, punkt widokowy na wybrzeżu klifowym, zwiedzenia jedynej w Polsce ekspozycji tajnej broni niemieckiej V-3, z okresu II wojny światowej. Wycieczka piesza po najciekawszych fragmentach parku,rezerwat żubrów
– wycieczka piesza po Łukęcinie i okolicy,
– dyskoteka, zajęcia sportowo-rekreacyjne,
– ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Termin do ustalenia

Koszt: od 629 zł

Cena zawiera:
– zakwaterowanie 4 noclegi w ośrodku wypoczynkowym o dobrym standardzie w Łukęcinie, na terenie lasu iglastego w odległości 200 m od plaży, który swoim położeniem zapewnia ciszę, relaks i doskonały wypoczynek. Pokoje 2, 3-osobowe z łazienkami. Na terenie obiektu znajduje się jadalnia, kawiarnia, sala dyskotekowa z profesjonalnym sprzętem, sala taneczna, 3 sale telewizyjne, czytelnia i biblioteka, miejsce na ognisko i grill, stoły do tenisa stołowego, bilard, gry zręcznościowe, cymbergaj, letni basen, plac zabaw, boiska do gry w siatkówkę, koszykówkę, tenisa ziemnego, wypożyczalnia sprzętu sportowego. Obiekt specjalizujący się w przyjmowaniu dzieci i młodzieży.
– wyżywienie 3 posiłki dziennie – od kolacji w dniu przyjazdu do śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną. Wszystkie posiłki w formie bufetu.
– transport autokarem,
– usługę pilota/ przewodnika
– ubezpieczenie NNW,

Uwagi:
– cena nie zawiera biletów wstępu,
Program można modyfikować wg potrzeb

Na każdej wycieczce prezent-niespodzianka dla dzieci
Wyjazd skalkulowany z Łodzi, grupa min 40 osób + 3 osoby opieki bezpłatnie. Programy wycieczek oraz ich ceny są przykładowe na życzenie przygotowujemy i kalkulujemy wyjazdy o dowolnym programie, ilości osób, ilości dni oraz miejscu wyjazdu.