biuro@bentur.pl

Kraków-Oświęcim

WYCIECZKA – 2 DNI

1 dzień – wyjazd sprzed szkoły, przejazd do Krakowa spotkanie z przewodnikiem.  Zwiedzanie miasta: spacer po starówce, Zamek i Katedra na Wawelu, Trakt Królewski, Uniwersytet Jagielloński – najstarsza uczelnia w Polsce, Rynek, Kościół Mariacki (ze wspaniałym gotyckim ołtarzem Wita Stwosza), Sukiennice – renesansowe hale targowe, gdzie można kupić pamiątki, mury obronne, Brama Floriańska, Barbakan. Przejazd do ośrodka, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.
2 dzień śniadanie, wykwaterowanie z ośrodka.  Przejazd do Oświęcimia. Zwiedzanie Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau. Obóz Auschwitz stał się dla świata symbolem terroru i ludobójstwa. Utworzony został przez Niemców w połowie 1940 r. na przedmieściach Oświęcimia, włączonego przez nazistów do Trzeciej Rzeszy. Powrót w godzinach wieczornych.

Termin do uzgodnienia

Cena: od 279 zł

Cena zawiera:

– zakwaterowanie,  Pokoje 2,3,4-osobowe z łazienkami.                                                  
– wyżywienie: Dwa posiłki dziennie  (od obiadokolacji  w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu)
– transport
– opiekę pilota/przewodnika,  
– ubezpieczenie NNW

Uwagi:
– cena nie zawiera biletów wstępu,
– Program można modyfikować wg potrzeb.

Na każdej wycieczce prezent-niespodzianka dla dzieci.
Wyjazd skalkulowany z Łodzi, grupa min 40 osób + 3 osoby opieki bezpłatnie. Programy wycieczek oraz ich ceny są przykładowe na życzenie przygotowujemy i kalkulujemy. Wyjazdy o dowolnym programie, ilości osób, ilości dni oraz miejscu wyjazdu.