biuro@bentur.pl

Puławy-Kazimierz Dolny-Nałęczów

PUŁAWY-KAZIMIERZ DOLNY-NAŁĘCZÓW

WYCIECZKA – 2 DNI

1 dzień – wyjazd w godzinach rannych, przejazd do Puław, zwiedzanie miasta: siedziby Czartoryskich, zespół pałacowo – parkowy ze Świątynią Sybilli, spacer po terenie romantycznego parku krajobrazowego. Przejazd do Kazimierza Dolnego, zwiedzanie: rynku, Klasztoru Reformatów, Kościoła Farnego, Spichlerza Mikołaja Przybyły oraz ruin zamku obronnego. Wejście na basztę i Górę Trzech Krzyży, skąd rozciąga się przepiękna panorama na miasto. Przejazd do ośrodka, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.
2 dzień – śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Nałęczowa: zwiedzanie „miasta ogrodu”: Spacer po Parku Zdrojowym z Pijalnią Wód Mineralnych, wizyta w Pałacu Małachowskich, w którym mieści się Muzeum Bolesława Prusa, przed Muzeum pisarz ma swoją ławeczkę. Zwiedzanie Chaty Żeromskiego, w której mieści się Muzeum pisarza. Powrót w godzinach wieczornych.

Termin do ustalenia

Koszt: od 285 zł

Cena zawiera:
– zakwaterowanie 1 nocleg, wyżywienie
– transport autokarem
– usługę pilota/ przewodnika
– ubezpieczenie NNW

Uwagi:
– cena nie zawiera biletów wstępu,
-Program można modyfikować wg potrzeb. 
-Możliwość posiłku w drodze powrotnej.

Na każdej wycieczce prezent-niespodzianka dla dzieci
Wyjazd skalkulowany z Łodzi, grupa min 40 osób + 3 osoby opieki bezpłatnie. Programy wycieczek oraz ich ceny są przykładowe na życzenie przygotowujemy i kalkulujemy. Wyjazdy o dowolnym programie, ilości osób, ilości dni oraz miejscu wyjazdu.