biuro@bentur.pl

Karpacz-Kowary-Ścięgny

KARPACZ-KOWARY-ŚCIĘGNY

WYCIECZKA – 3 DNI

1 dzień – wyjazd w godzinach rannych, przejazd do Karpacza: zwiedzanie Świątynia Wang (średniowieczny kościółek zbudowany na przełomie XIII w. bez użycia gwoździ), Skoczni narciarskiej „Orlinek” o punkcie krytycznym K-85, która posiada homologację FIS i należy do jednych z najnowszych średnich skoczni w Polsce, spacer po mieście. Przejazd do ośrodka, zakwaterowanie , obiadokolacja, nocleg.
2 dzień – śniadanie, przejazd do Kowar, zwiedzanie Parku Miniatur Zabytków Dolnego Śląska, w którym podziwiać można modele zamków, pałaców, klasztorów oraz ratuszy z terenu województwa. Powrót do ośrodka, obiadokolacja, nocleg.
3 dzień – śniadanie, wykwaterowanie z ośrodka, pobyt w Miasteczku Westernowym w Ścięgnach „Pod Kozią Skałą” czyli „Western City” gdzie można poznać życie prawdziwego Indianina: napad na bank, ujeżdżanie mechanicznego byka, poszukiwanie złota, pogonie i strzelaniny, pojedynek rewolwerowców, pokaz tańca indiańskiego lub kowbojskiego, pokaz scenki westernowej. Powrót w godzinach wieczornych.

Termin do ustalenia

Koszt: od 385 zł

Cena zawiera:
– zakwaterowanie 2 noclegi, wyżywienie
– transport autokarem
– usługę pilota/ przewodnika
– ubezpieczenie NNW

Uwagi:
– cena nie zawiera biletów
– Program można modyfikować wg potrzeb.
– Możliwość posiłku w drodze powrotnej.

Na każdej wycieczce prezent-niespodzianka dla dzieci.
Wyjazd skalkulowany z Łodzi, grupa min 40 osób + 3 osoby opieki bezpłatnie. Programy wycieczek oraz ich ceny są przykładowe na życzenie przygotowujemy i kalkulujemy. Wyjazdy o dowolnym programie, ilości osób, ilości dni oraz miejscu wyjazdu.