biuro@bentur.pl

Jura Krakowsko-Częstochowska

JURA KRAKOWSKO-CZĘSTOCHOWSKA

WYCIECZKA – 2 DNI

1 dzień – wyjazd w godzinach rannych, przejazd do Częstochowy. Pobyt na Jasnej Górze. Następnie przejazd do Ojcowa, zwiedzanie ruin średniowiecznego Zamku Kazimierza Wielkiego, w którym zachowały się resztki murów obronnych, budynku głównego, bramy wjazdowej oraz studnia, zwiedzanie Jaskini Łokietka największej i najpiękniejszej ze znanych jaskiń Ojcowskiego Parku Narodowego, która składa się z dwóch dużych komór oraz kilku korytarzy o łącznej długości 320 m, jaskinia jest oświetlona elektrycznie. Przejazd do ośrodka, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.
2 dzień – śniadanie, wykwaterowanie.Zwiedzanie najokazalszego Zamku Rycerskiego Jury Krakowsko-Częstochowskiej w Ogrodzieńcu. Przejazd do Smolenia zwiedzanie Ruin Zamku Rycerskiego na wysokiej wapiennej skale /485 m n.p.m/. Powrót w godzinach wieczornych.

Termin do ustalenia

Koszt: od 279 zł

Cena zawiera:
– zakwaterowanie 1 nocleg, wyżywienie
– transport autokarem
– usługę pilota/ przewodnika
– ubezpieczenie NNW

Uwagi:
– cena nie zawiera biletów wstępu,
 -Program można modyfikować wg potrzeb. 
– Możliwość posiłku w drodze powrotnej.

Na każdej wycieczce prezent-niespodzianka dla dzieci
Wyjazd skalkulowany z Łodzi, grupa min 40 osób + 3 osoby opieki bezpłatnie. Programy wycieczek oraz ich ceny są przykładowe na życzenie przygotowujemy i kalkulujemy. Wyjazdy o dowolnym programie, ilości osób, ilości dni oraz miejscu wyjazdu.