biuro@bentur.pl

Hiszpania – autokarem

BARCELONA – MONSERRAT – TOSSA DE MAR

WYCIECZKA – 10 DNI

1 dzień – wyjazd z Polski, przejazd przez Austrię, Włochy, Francję.

2 dzień – przyjazd do Monako. Zwiedzanie i czas wolny – 9 godzin. Zwiedzanie MONAKO: Rampe Major, Place du Palais przed Pałacem Książęcym wzniesionym na szczycie Rocher, katedra św. Mikołaja, w której znajdują się groby biskupów i monakijskich książąt, w tym Gracji Patrycji i Rainiera III. W godzinach wieczornych dalszy przejazd do Hiszpanii.

3 dzień – przyjazd na Costa Brava, zakwaterowanie w hotelu, zapoznanie się z okolicą i terenem hotelu, obiadokolacja, nocleg.

4 – 10 dzień – w trakcie pobytu w programie:
– wycieczka do Barcelony – zwiedzanie miasta: ulica Las Ramblas, Domy Gaudiego, oraz zaprojektowana przez Gaudiego Bazylika Św. Rodziny (Sagrada Familia), Park Güell – niesamowite baśniowe miejsce, stadion Camp Nou. Magiczna Fontanna Montjuic – fantastyczne show Wody, Muzyki i Światła,

– wycieczka do Monserrat – klasztor położony wysoko w skałach, który swoje istnienie zawdzięcza drewnianej figurce Matki Bożej z Dzieciątkiem – (Czarnulka, od czarnego koloru twarzy Madonny),

– rejs statkiem do Tossa de Mar – jedna z najpiękniejszych miejscowości na Costa Brava. Zwiedzanie miasta: stara i nowa część miasta, zamkowe wzgórze z wieżami, mury obronne.

– korzystanie z basenu na terenie hotelu, plażowanie, odpoczynek

10 dzień – śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, wyjazd z Hiszpanii w godzinach wieczornych,

11 dzień – przejazd przez Francję i Włochy. Przyjazd do Werony. Zwiedzanie i czas wolny – 9 godzin. Do najważniejszych zabytków należą m.in: Arena, Teatro Romano, Piazza dei Signori, Duomo (katedra), renesansowy ogród Giardino Giusti, „dom Julii” uważany za główną atrakcję Werony. W godzinach wieczornych wyjazd w kierunku Polski.
12 dzień – przyjazd do Polski w godzinach dopołudniowych

Termin do ustalenia

Koszt: od 1795 zł

Cena zawiera: transport, 7 noclegów, wyżywienie 2 posiłki, opieka pilota i przewodników lokalnych, ubezpieczenie

Cena nie zwiera: biletów wstępu koszt ok 50 Euro

Uwagi: Program można modyfikować wg potrzeb. Możliwość posiłku w drodze powrotnej.

Wyjazd skalkulowany z Łodzi, grupa min 40 osób.
Na życzenie przygotowujemy i kalkulujemy wyjazdy o dowolnym programie, ilości osób, ilości dni oraz miejscu wyjazdu.