biuro@bentur.pl

Dźwirzyno

DŹWIRZYNO

ZIELONA SZKOŁA – 7 DNI

Dźwirzyno to nadmorska miejscowość turystyczna położona 12 km na zachód od Kołobrzegu. Znana jest z pięknych piaszczystych i szerokich plaż oraz doskonałego mikroklimatu. Turyści oprócz tradycyjnych kąpieli morskich i słonecznych mogą korzystać z innych form wypoczynku – ścieżek zdrowia, tras rowerowych do Mrzeżyna, Trzebiatowa i Kołobrzegu.

Zakwaterowanie:
Ośrodek wypoczynkowy Akacja, w Dźwirzynie, położony na pięknym, zadrzewionym, ogrodzonym terenie, 80 m od morza. Pokoje 4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. W pokoju łóżko piętrowe, dwa łóżka pojedyncze. Na terenie ośrodka: stołówka, świetlica z TV, sala dyskotekowa, stół tenisowy, boisko  do siatkówki i do koszykówki, miejsce na ognisko.

Cena zawiera:
– zakwaterowanie w ośrodku,

– transport autokarem

– wyżywienie: Trzy posiłki dziennie  (od kolacji  w dniu przyjazdu  do śniadania w dniu wyjazdu +suchy prowiant na drogę powrotną).

– ognisko z pieczeniem kiełbasek,

– ubezpieczenie NNW

Program:

– wycieczka autokarowa do Kołobrzegu– zwiedzanie miasta, pomnik Zaślubin Polski z morzem, zabytkowy Fort i fragmenty murów obronnych z Basztą Prochową, port rybacki, Ratusz na Starym Mieście, park,spacer plażą, molo, wejście na Latarnię Morską.
– ścieżka zdrowia
– wycieczka nad Jezioro
– wycieczka piesza do portu
– dyskoteka
– ognisko z pieczeniem kiełbasek
– zajęcia sportowe
– konkursy na wesoło i na poważnie
– rozgrywki w tenisa stołowego
– zajęcia dydaktyczne prowadzone przez wychowawców.

– w drodze powrotnej przejazd do Torunia: spacer po mieście: Rynek Staromiejski, Brama Mostowa, Fontanna Flisaka, Krzywa Wieża, mury i bramy obronne, Pomnik Mikołaja Kopernika

Cena nie zawiera biletów wstępu do zwiedzanych obiektów koszt ok 10 zł/os.