biuro@bentur.pl

Bieszczady

 BIESZCZADY

WYCIECZKA – 3 DNI

1 dzień – wyjazd w godzinach rannych, przejazd do Sanoka. Zwiedzanie Skansenu Etnograficznego, jednego z najpiękniejszych muzeów na wolnym powietrzu w Europie. Zgromadzono tu obiekty budownictwa drewnianego z okresu od XVII do XX wieku. Przejazd do ośrodka, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
2 dzień – śniadanie, przejazd Małą Pętlą Bieszczadzką – podziwianie pięknych krajobrazów Bieszczad oraz Zalewu Solińskiego, w trakcie postój w najciekawszych miejscowościach m.in. w Lesku – zwiedzanie dawnego zamku oraz synagogi wraz z kirkutem jednym z największych cmentarzy żydowskich na tych terenach, Ustrzykach Dolnych – spacer po miejscowości, zwiedzanie stacji kolejowej z końca XIX wieku, neogotyckiego kościołu i synagogi oraz Polańczyku – zwiedzanie dawnej Cerkwii św. Męczennicy Paraskewii z cudownym obrazem Matki Boskiej Łopieńskiej, powrót do ośrodka, obiadokolacja, wieczorek taneczny, nocleg.
3 dzień – śniadanie, wykwaterowanie, spacer po Solinie – zwiedzanie zapory, spacer tzw. „Bieszczadzkimi Krupówkami” z których rozpościera się cudowny widok na Zalew Soliński. Powrót w godzinach wieczornych.

Termin do ustalenia

Koszt: od 499 zł/os

Cena zawiera:
– zakwaterowanie 2 noclegi, wyżywienie
– transport autokarem
– usługę pilota/ przewodnika
– ubezpieczenie NNW

Uwagi: Program można modyfikować wg potrzeb. Możliwość posiłku w drodze powrotnej. Cena nie obejmuje biletów wstępu.

Wyjazd skalkulowany z Łodzi, grupa min 40 osób.
Na życzenie przygotowujemy i kalkulujemy wyjazdy o dowolnym programie, ilości osób, ilości dni oraz miejscu wyjazdu.