biuro@bentur.pl

Benelux

BRUKSELA- ANTWERPIA- ROTTERDAM- AMSTERDAM

WYCIECZKA – 6 DNI

1 dzień – wyjazd w godzinach wieczornych, nocny przejazd przez Niemcy.

2 dzień – przejazd do Luksemburga. W Luksemburgu przejazd przez Kirchberg, spacer po mieście: Plac Konstytucji, Katedra NMP, Plac Wilhelma i Pałac Książęcy, Casemates du Bock – barokowe umocnienia obronne wykute w skale. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

3 dzień – śniadanie, przejazd do Brugii, miasta połączonego kanałami z Ostendą i pobliską Gandawą. Krótki spacer po urokliwej starówce. Przejazd do Brukseli. Zwiedzanie: Łuk Triumfalny, Rondo Schumana i budynki Unii Europejskiej i Parlamentu Europejskiego, Wzgórze Sztuki i Zamek królewski, Grand Place z cechowymi kamieniczkami i ratuszem, Galerie św. Huberta. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

4 dzień – śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Antwerpii. Krótki spacer: Forteca Steen, Vleeshuis, Rynek Główny (Grote Markt) z fontanną Brabo i ratuszem, Katedra Najświętszej Marii Panny. Wyjazd do Rotterdamu. Przejazd ulicami miasta i wizyta na Euromaszcie najwyżej położonej platformie widokowej w Holandii. Następnie przejazd do Hagi i zwiedzanie: Binnenhof – Domy Parlamentu, Pałac Królewski. Przejazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

5 dzień – śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd i zwiedzanie Zaanse Schanss – skansenu wiatraków koło Amsterdamu oraz wizyta na farmie serowej. Przejazd do Amsterdamu. Wizyta w szlifierni diamentów z możliwością zakupów. Spacer uliczkami miasta: Leidseplein, targ kwiatowy na Singel, plac Dam z Pałacem Królewskim Damrak. Wizyta w Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud. Rejs po kanałach Amsterdamu i wieczorny spacer po Dzielnicy Czerwonych Latarni. Wyjazd w kierunku Polski. Nocny przejazd przez Niemcy.

6 dzień – przyjazd w godzinach popołudniowych.

Termin do ustalenia

Koszt: od 1795 zł

Cena zawiera: transport, 3 noclegi, wyżywienie 2 posiłki, opieka pilota i przewodników lokalnych, ubezpieczenie

Cena nie zawiera: biletów wstępu koszt ok 50 Euro

Uwagi: Program można modyfikować wg potrzeb. Możliwość posiłku w drodze powrotnej.

Wyjazd skalkulowany z Łodzi, grupa min 40 osób.
Na życzenie przygotowujemy i kalkulujemy wyjazdy o dowolnym programie, ilości osób, ilości dni oraz miejscu wyjazdu.